Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı

11 Ocak 2020, 07:48
Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı

Günümüzde yanık ve yara kremi olarak bilinen Silverdin krem, kısa sürede etkisini gösterdiği için herkes tarafından tercih ediliyor. Özellikle yanıklarda kullanımı oldukça etkili Silverdin krem, araların ve yanığın iltihap kapmasını önlemek için sıklıkla kullanılmaktadır. Peki Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı nedir? öğrenmek istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Yanık sonrasında hemen sürüldüğünde hem kızarıklığı hem de acısını alan Silverdin krem, içerisindeki etken maddeler sayesinde cildi olumlu yönde etkiliyor. Özellikle içerisinde gümüş sülfadiazin sayesinde bakterilerin cilt yüzeyinde gelişmesini ve artmasını engelleyen bu krem, reçete ile satılsa da eczanelerden temin edebilirsiniz. Hem yara hem de yanık tedavisinde kullanılan Silverdin, 40 gramlık ambalajlarda satılıyor. Eczane raflarının bir numaralı kremlerinden olan Silverdin kremi uzmana danışarak sizlerde kullanabilirsiniz.

SİLVERDİN KREM NE İŞE YARAR

SİLVERDİN KREM NASIL KULLANILIR?

Silverdin kremi doktorunuz reçete ettiyse, öncelikle doktorunuzun söylediği gibi kullanmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak kullanım şekli ise çok basittir.

- Silverdin kremin uygulanacağı yara ve yanık olan bölgeyi öncelikle temizleyin.İnce bir tabaka halinde bölgeye güzelce sürün. Üzerine varsa tedavi amaçlı kullanılan sargı bezi ile sarın. Eğer sargı beziniz yoksa steril edilmiş bir bez ile kapatın. Günlük kullanım dozu olarak da 1 defa sürmeniz yeterli olacaktır.

Silverdin krem nasıl kullanılır

SİLVERDİN KREMİN FİYATI NEDİR?

Silverdin krem hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılmaktadır. Ancak reçeteli satıldığı zaman bir kısmı devlet tarafından karşılanmaktadır. Silverdin krem fiyatı 9.32 TL'dir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
22 Yorum Var
 • Nuran 6 gün önce Şikayet Et
  Merhaba benim dudağımın üstünde uçuk çıktı sürsem iyi gelirmi
  Cevapla
 • Hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  Günes yanılgı İcin silverdin keremle hametan karıştırılırmı
  Cevapla
 • Ugur 2 hafta önce Şikayet Et
  Benim kolum yandı yanan deri soyuldu ölü deri kakan yere uygulaya bilirmiyim
  Cevapla
 • Meral 2 hafta önce Şikayet Et
  Köpekler de işe yarar mı
  Cevapla
 • Hülya 5 gün önce Şikayet Et
  Kedi ve köpeklerde kabuklu kaşıntılı enfeksiyon oluşursa kullanabilirsiniz.Bu yaralar genelde kaşıntıyla başlar tuvarlak bir şekil alır ve oradaki tüyler dökülür sulu kızarıklıklar oluşur.Hayvanlar için kullanılan Silvezin kremi ile eşdeğerdir.Yani içerikleri aynı,onu alamazsanız Silverdin kullanın.Yakın dostumuzdur veteriner hekime danıştığım için size rahatlıkla tavsiye edebilirim
 • Yavuz 1 ay önce Şikayet Et
  Hemoroid e faydası varmıdır?
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun