Fransız kadınlarının güzellik sırları

10 Ekim 2018, 08:00
Fransız kadınlarının güzellik sırları

Her zaman bakımlı ve alımlı görünen Fransız kadınlarının 5 güzellik sırrını sizler için listeledik. İşte doğal güzellikleriyle dikkat çeken Fransız kadınlarının cilt ve saç bakım sırları…

Bir döneme damgasını vurmuş ve tüm moda dünyasını alt üst eden Fransız kadınlarının kusursuz görünen ciltlerinin sırrını sizler için araştırdık. 

İŞTE FRANSIZ KADINLARININ GÜZELLİK SIRLARI...

- Fransız kadınlarının her zaman parlak ve sağlıklı görünen cildinin sırrı 7/24 nemli kremler kullanmaları. Sabah kalktıkları andan gece uyuyana kadar kullandıkları ürünlerin tamamı nem etkili.

- Fondöten kullanmayı sevmeyen Fransız kadınları pembe allık, kırmızı ruj ve kirpikleri uzatan maskaralar ile makyajını tamamlarlar. Cildin kusurlarını kapatmak yerine sağlıklı tutmaya özen gösterirler.

- Fransız kadınlarının cilt konusundaki en önemli sırrı ise Termal sular içeren yüz spreyleri. Bu sayede cildin yumuşak ve taze görünmesini sağlıyorlar.

- Fransız kadınlarının saçları her zaman parlak ve sağlıklı görünüyor. Bunun sırrı ise kurutma makinesi kullanmadan saçlarının kendiliğinden kurumasını beklemek ve her duşta saç diplerine masaj yapmaları.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar