Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır?

19 Ekim 2019, 07:48
Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır?

Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem ne işe yarar? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı ne kadar? Expigment kremin yan etkileri nelerdir? öğrenmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz? 

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi lekelerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Kremi kullanmadan önce bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovalayın. Lekenin gitmesi için en az 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.  Eğer ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik yok ise mutlaka krem kullanımı bırakılmalı ve doktorunuza durumu danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 9.40 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 12.11 TL’dir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Ayşe 1 gün önce Şikayet Et
  Muhteşem bir krem yüzündeki tüm lekeleri geçirdi inanılmaz birşey Yüzümde çok fazla güneş ve sivilce lekesi vardı pskolijim bozukuyordu aynaya bakmak istemiyordum şimdi okadar mutluyumku gördüğüm herkese tavsiye ediyorum
  Cevapla
 • Şükran 1 hafta önce Şikayet Et
  Bugun kullanmaya başladım etkilerini yazarım
  Cevapla
 • Loreal 3 gün önce Şikayet Et
  Etkileri oldu mu
 • Sevilay 3 hafta önce Şikayet Et
  Ben kullandım baya bi kullandım ama pek bi faydasını görmedim ama denemenizde fayda var bişe kaybetmezsiniz ucuz
  Cevapla
 • Havva 1 ay önce Şikayet Et
  Peki bu expigment kremi suan eylül ayindayiz kullanabilirmiyim
  Cevapla
 • İpek 1 gün önce Şikayet Et
  Evet zaten bu ayda kullanman daha etkili olacak artık güneşler yok neticede benim de doktorum verdi 3 hafta oldu baya açıldı lekelerim inşallah zamanla da geçecektir rabbim herkesi kurtarsın inşallah bu lekelerden
Yorumların Tümünü Okuyun