Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır?

26 Ocak 2020, 08:11
Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır?

Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı ne kadar? Expigment kremin yan etkileri nelerdir? öğrenmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz? 

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi lekelerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Kremi kullanmadan önce bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovalayın. Lekenin gitmesi için en az 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.  Eğer ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik yok ise mutlaka krem kullanımı bırakılmalı ve doktorunuza durumu danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 9.40 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 12.11 TL’dir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
82 Yorum Var
 • Beyza 13 saat önce Şikayet Et
  Kızardı yüzüm yanmamıştır demi
  Cevapla
 • Zubeyt 1 gün önce Şikayet Et
  Ben bir ay kadar kullandım yeni bıraktım yüzümde bir sürü yeni siyah leke çıkardı bu krem kesinlikle kullanmayın inanmayan varsa ins dan mesaj atsın zubeyt cira
  Cevapla
 • songul 2 gün önce Şikayet Et
  bende kullandi..ama bi iki kirem karistirarak once gecti sonra cok kotu her yeri.i sardi lekeler axcaba bu kiremi tekmi kullanmali
  Cevapla
 • Ayşegül 1 hafta önce Şikayet Et
  Cildim de ki lekeler pembeye döndü her tarafı kızarık iki gündür kullanıyorum iyileştirecek mi acaba bu pembelikler beni korkutuyor çünkü
  Cevapla
 • Beyza 13 saat önce Şikayet Et
  Benim yüzüm kızardı baya geçmez diye korkuyorum
 • beyzan 1 hafta önce Şikayet Et
  evet geçecek birkaç güne soyula soyula geçiyor
 • Sara 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu kremin cilt renginin açılmasına katkısı var mı
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun