Engin Altan Düzyatan savcılıkta!

09 Kasım 2018, 14:57
Engin Altan Düzyatan savcılıkta!

Ünlü sanatçıların sosyal mday hesaplarını ele geçirip para almaya çalışan çetenin yargılandığı dava da Engin Altan Düzyatan tanık sıfatı ile savcılığa çağrıldı.

Sezen Aksu, Erdal Özyağcılar, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Neslişah Düzyatan ve Pınar Altuğ Atacan gibi ünlü isimlere şantaj yapan çete aylar önce çökeltilmişti. Ünlü sanatçıların sosyal medya hesaplarını ele geçiren ve onlardan para talep eden çetenin bugün İstanbul 46. Asliye Ceza Mahkemesi'nde davaları görüldü. Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'da tanık sıfatı ile savcılığa geldi.

Eşine gelen maille çalındığını anlatan Düzyatan, "Yalnızca hesabı geri alabilmek için bir telefon görüşmesi yaptım. Bu telefon görüşmesini sanıklardan herhangi biriyle yapmadım. Bunu 'Aldık, çaldık' diyen biriyle değil, teknolojiden anlayan kişilerle görüştüm. Bana davanın müştekilerinden F.G.'nin numarasını verdiler. Onunla görüşmeler yaptım. Sonrasında yoğun çalıştığım için çok işin içinde değildim. Hesabın geri alındığını biliyorum. Hesabın geri verilmesi için para talebi olmadı. Para talebi olan kimseyle görüşmedim" ifadesini verdi.

Daha sonra atm önündeki fotoğraf soruldu o soruya ise, "Bir fotoğraf muhabbeti hatırlıyorum. ATM önüne çekilmiş flu bir fotoğraftı. Fotoğraftaki kişinin kim olduğunu bilmiyorum" dedi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar