Arda Kural'dan haber var!

13 Ocak 2019, 09:15
Arda Kural'dan haber var!

Uzun süredir ekranlardan uzak ve sakin bir hayat sürdüren oyuncu arda Kural'ın metrobüste çekilmiş olan fotoğrafını ses sanatçısı ve yazar Onur Akay paylaştı. Ünlü oyuncunun son hali sevenlerini üzdü. Hastalığının nüksettiğine yönelik çıkan haberlerin ardından Kural, bir video çekerek sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Şizofreni tedavisi gören Arda Kural, geçtiğimiz günlerde setleri geri dönmek istediğini ve kendini topladığını söylemişti. Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını yayınlayan Onur Akay, konuyla ilgili bir makale yazdı.

 İŞTE ONUR AKAY'IN YAZISI;

"2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural... Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin K2 Servisi'ne yatırılmış ve Kural'a 'Psikonevroz' teşhisi konulmuştu."

"Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor" dedi.

arda kuralın eski hali

Arda Kural için yapımcılara seslenen ünlü sanatçı Onur Akay, "Bir dönem yakışıklılığı ile genç kızların hayallerini süsleyen Arda Kural'a, Türkiye'de bir projede yer verecek yapımcı yok mu şimdi? Yapımcılara da yazıklar olsun! "

"Arda şizofren değil ve tedavi sonrası düzelebilecek bir hastalığı var. Ancak sevenlerinin ve yapımcıların onu yalnız bırakmaması ve sabırla destek olması gerekli!" dedi.

Bu paylaşımdan sonra yapılan haberlerin ardından oyuncu Arda Kural, çalıştığı mekanda bir video çekerek durumunun iyi olduğunu ve mekanına herkesi beklediğini açıkladı. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • .... 1 hafta önce Şikayet Et
  Arda Kural kaliteli adam.. Ama yazık... Hakettiği değer verilmiyor.
  Cevapla
 • Birturk 1 hafta önce Şikayet Et
  Ne sen eski arda ne senisvnler aynı kalmaz.hersey degisiyor 0 dan 100 sen gecmise degil gelecege bakmalisin insanlar melek degil ayni kalsın.yapacağın bir şey var yaşını yaşa .islamı yaşa .insanlığı yaşa.mutluluğu yaşa gerisini düşünme rabbine bırak .
  Cevapla
 • yorumm 1 hafta önce Şikayet Et
  ya bu adamcagizi okadar gosteriyolar hep hic mi akrabasi yok elinden tutsa cekip cevirse aklim almiyo kimsesiz gibi cikiyo hep haberlere
  Cevapla
 • hay 1 hafta önce Şikayet Et
  huzurun varsa bunada şükret
  Cevapla
 • Gökhan 1 hafta önce Şikayet Et
  Yerin sahibi reklam yapmaya çalışıyor yazık
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun