Oyuncu Tuvana Türkay'ın bilinmeyen yönleri! Yok artık dedirtiyor!

19 Kasım 2019, 10:18
Oyuncu Tuvana Türkay'ın bilinmeyen yönleri! Yok artık dedirtiyor!

Yer Gök Aşk dizisinde ekranların sevilen ismi olan oyuncu Tuvana Türkay yazar olmaya karar vermişti. Şimdilerde ise single çıkarmaya hazırlandığı öğrenildi.

Yasak Elma' dizisinin oyuncusu Tuvana Türkay, oyuncu olmanın yanı sıra yazar ve şarkıcı olarak da sevenleriyle buluşacağını duyurdu. yeni bir single çalışması üzerinde çalıştığını hayranlarına duyurmuş ve olumlu tepkiler alması üzerine yeni single sürpriz haberiyle gündeme geldi.

Tuvana Türkay

Tuvana, “Keyifli ve mutlu bir yoğunluk içerisindeyim. Oyunculuk dışında yeni şarkımız aralık ayında görücüye çıkıyor. Onun dışında da kitabımda yine Aralık ayının son haftasında çıkmış olacak” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLERİ;

Yer Gök ve Aşk dizisinde Bade karakteri ile tanınan Tuvana Türkay, oyunculuk kariyerinden sonra yazar olma yolunda gidiyor. Geçtiğimiz akşam bir arkadaşıyla gittiği Etiler'deki Serafina adlı mekan çıkışında objektiflere görüntülendi.

Tuvana Türkay haberleri

Magazincilere yeni hedeflerinden bahseden Türkay,"2015 yılından beri yazıyorum. Geçen günlerde okuduğum bir kitapta yazarın benimle aynı tarz yazdığını gördüm. Ben de kitap çıkarmaya karar verdim'' sözleriyle açıklamada bulundu.

Tuvana Türkay

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar