Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları Gizem Güven ve Jennifer Boyner'den yeni kare!

10 Ekim 2019, 09:07
Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları Gizem Güven ve Jennifer Boyner'den yeni kare!

2000'li yıllara damga vuran Sihirli Annem dizisinde parlayan Gizem Güven ve Jennifer Boyner, katıldıkları lansmanda görüntülendi. Son zamanlarda sık sık görüntülenen oyuncular yeni kare paylaştı.

Sihirli Annem dizisinin 3 çocuk yıldızı Jennifer Boyner, Gizem Güven ve Zeynep Özkaya, bir AVM'de görünlendiler. İş görüşmesi için geldiklerini söyleyen kızlar, “Bugün bir proje için toplantımız var, onu konuşmaya geldik. Birbirimizi bırakmıyoruz. Yapımcıya da ‘üçlü paket’ sunacağız!” yanıtını verdiler.

HEP BİR ARADALAR

Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları sık sık bir araya gelmeye başladı. Dizide kuzen olan Gizem Güven ve Jennifer Boyner, bir markanın tanıtımı için geçtiğimiz aylarda bir araya gelmişlerdi. Tanıtım boyunca birbirlerinin yanında olan ikili o anlara dair sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

Gizem Güven ve Jennifer Boyner

Gizem Güven ile Jennifer Boyner, 2003 - 2012 yılları arasında dizi olarak yayınlanan Sihirli Annem'in film olarak çekileceği söylenmişti.

sihirli annem oyuncuları

Ağustos ayında başlayan çekimlerle ilgili "Çekimler Ağustos gibi başlayacak. Kadroda biz varız ama diğer oyuncuları bilmiyoruz." şeklinde konuşmuşlardı. Genç oyuncular geçtiğimiz gün yeni bir fotoğraf paylaştı. 

gizem güven

Bir şampuan markasının düzenlediği etkinliğe katılan Sihirli Annem dizisinin yıldız oyuncuları gece damga vurmuştu.. Yıllar sonra bir araya gelen Gizem Güven, Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya güzellikleri ile ilgi odağı olmuşlardı. 2000'li yıllarda çocuk halleri ile ekranlarda yer alan oyuncuların değişimi hayran bıraktırdı.

gizem güven

Güven, daha önceki bir röportajında "Biz dizide kardeşi oynuyorduk ama gerçek hayatta da kardeş gibiydik. Hiç kopmadık. Bir süredir YouTube projemiz var, orada yine beraberiz. Kan bağımız olmasa da can bağımız var." şeklinde konuşmuştu.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar