Esra Erol oğulları için tek başına alışverişe çıktı!

11 Eylül 2019, 08:15
Esra Erol oğulları için tek başına alışverişe çıktı!

Ünlü sunucu Esra Erol sezon hayatına başladığı gün sosyal medya hesabından tüm ailelere örnek olabilecek bir paylaşım yapmıştı. Bu kez alışverişte tek başına görüntülendi.

Ekranların sevilen yüzü sunucu Esra Erol, pazartesi günü ATV ekranlarında yeni sezona başladı.  Büyük bir heyecanla izleyicilerin karşısına yeniden çıkan ünlü sunucu, enerjisiyle dikkat çekti.

ÖMER İÇİN ALIŞVERİŞ!

ATV'de sunduğu 'Esra Erol'da programı sezona merhaba diyen Erol, oğlu Ömer'in okula başlayacağını söyledi. Erol, "Bugün Ömer için alışverişe geldim. Malum okula başlıyor ve eksiklerimiz vardı. Eksiklerimizi tamamlamak için alışverişe çıktım" dedi.

Esra Erol

ALKIŞLANACAK HAREKET!

Dün akşam sosyal medya hesabından evde sadece 30 dakikalık kitap kulübü kurduğunu söyleyen Erol, bunu her akşam eşi Ali Özbir ve iki oğluyla bir araya gelerek 30 dakika kitap okumaya başlayacağını açıkladı.

ömer

"Çocuklarımızın söylediklerimizi değil davranışlarımızı örnek aldığını düşünerek her gün 30 dakika kitap kulübü kurduk. Her akşam aynı saatlerde masanın etrafında beraber kitap okuyacağız. Okuma süresinin sonunda herkes okuduğu kitabın içeriğini paylaştı. Sizler de lütfen deneyimleyin."

İŞTE O ANLAR:

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
11 Yorum Var
 • Sami 2 hafta önce Şikayet Et
  Onu bırakın da bu kadının yıllardır yaptığı programların halka verdiği zararı konuşalım bence...
  Cevapla
 • Adnan 2 hafta önce Şikayet Et
  Kadının yaşantısını beğenmeyebilirsiniz. Ama okuma hakkında yaptığı güzel bir davranış. Unutmayalım ki, Okumayan, fakat çoğu Üniversiteli sadece telefona odaklı cahil bir toplum olduk.
  Cevapla
 • herhangi biri 2 hafta önce Şikayet Et
  saçma sapan insanları evlilik programına çıkaran da , o programdan para kazanan da kendisi değilmiydi yaw? siz bu kadını değil islami hayat yaşayan psikolog, danışman, programcıları örnek alın.... misal: Hatice Kübra tongar
  Cevapla
 • Mustafa 2 hafta önce Şikayet Et
  tabi durumlari iyi vakitleri de var bizim gibi günde 13 14 saat calisip eve gelip yorgun bitkin olmuyorlar hayat bunlara güzel
  Cevapla
 • tavsiye 2 hafta önce Şikayet Et
  su kadını da başımıza cikartmayin. ne özelliği var bunun. program desen aileye uygun değil. RTÜK el atmalı ayrıca.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun