İstanbul Anadolu Yakası iftar mekanları

16 Mayıs 2019, 08:18
İstanbul Anadolu Yakası iftar mekanları

İstanbullu olup da Anadolu Yakasında iftar yapacak yer bulmakta zorlanıyor musunuz? Yada değişik mekanları mı araştırıyorsunuz? Sizler için birbirinden nezih mekanları listeledik. İşte, İstanbul Anadolu Yakası'nda iftar mekanı önerileri...

İstanbul'da Avrupa Yakası'nda kalanlara veya Anadolu Yakası'nda olup sevdikleri ve ailesiyle iftar akşamı geçirmek isteyenlere birbirinden zengin menüleri,donanımlı masaları ve tasavvuf müzik eşliğinde hoş bir Ramazan akşamı geçireceğiniz İstanbul Anadolu Yakası mekan önerileri için görkemli bir liste derledik. Anadolu Yakası'nda iftar mekanı önerileri...

İstanbul Anadolu Yakası iftar mekanları

İSTANBUL ANADOLU YAKASI MEKANLARI

Kanlıca Yakamoz restoran

Anadolu Yakası'nda bulunan Beykoz ilçesinin güzel semti olan Kanlıca iftar seçeneği arasında ilk sıramızda yer alıyor. Kanlıca İskelesi kenarındaki Yakamoz Restoran'da iftar yemeğinizi sevdiklerimizle beraber yerken boğaz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Sahan- Acıbadem

Acıbadem mahallesinde bulunan bu nezih mekan bir diğer iftar seçeneğiniz olabilir. Ferah bir atmosfere sahip Sahan adlı mekanda birbirinden leziz kebap menüsüyle güzel bir iftar tadına varabilirsiniz. 

Develi- Ataşehir

Ataşehir'de bulunan Develi Restoran Ramazan ayında tercih edilen mekanlar arasında listenin başında yerini alıyor. Geniş alana sahip ve manzarasıyla da ilgi çeken Develi Ramazan ayında hiç değilse bir gün sevdiklerinizle gitmeye değer bir yer olabilir.

Nakkaştepe- Üsküdar

Bir diğer boğaz manzaralı mekanlardan birisi de şüphesiz Üsküdar ilçesinde bulunan mekanlardan biri; Nakkaştepe restoran olarak bilinmektedir. Özellikle Avrupa Yakası'ndan gelenler için boğaza ideal mesafede olan yakınlığı ile tercih edilmektedir.

Ramazan Bingöl restoran -Ümraniye

Ümraniye ilçesinde bulunan et harikası mekanlardan biri de Ramazan Bingöl et lokantası olarak bilinmektedir. Et yemeğini tercih edenler için Ramazan ayı boyunca bu mekanı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar