fairy

Burçların ev tercihlerindeki etkisi

23 Şubat 2018, 07:43
Burçların ev tercihlerindeki etkisi

Karakter ve davranışlar üzerinde büyük bir etkiye sahip olan burçlar, gayrimenkul alımında da kendini gösteriyor. İşte burçların ev tercihlerindeki etkisi...

Kişilerin karakterindeki en belirgin özellikleri oluşturan, arkadaşlık ilişkileri ve iş hayatını belirleyen burçlar, ev seçimlerini de etkiliyor. Gayrimenkul danışmanlarının burçların özelliklerini bilmesi kişilere uygun evler sunmayı kolaylaştırıyor. Hayattaki birçok seçimin temelini oluşturan burçlar, kişinin kendine hitap eden evi bulmasında önemli bir rol oynuyor.

- Başak burcu mükemmeliyetçi olduğu için her ayrıntıya dikkat eder ve ev beğenmekte zorlanır.

- Sıradanlıktan uzak yaşayan Kovaların ise farklı, özgün ve değişik evler hoşuna gidecektir.

- Günlük yaşantısında değişimi ve yeniliği çok seven İkizler burcu, farklı özellikleri olan evlere ilgi duyar ve beğenir.

- Kararsızlıklarıyla bilinen Teraziler ise ev beğenmekte biraz zorlanabilir. Seçenekler arasında kalan bu kişiler, bir anda tüm evlerden vazgeçebilir.

- En tutumlu burçlar olan Yengeç, Boğa ve Oğlak bütçelerinin altındaki evi almaya meyillidir. Sıkı pazarlık yaparlar ve konfora çok düşkündürler.

- Gösterişe düşkün olan Aslan ve Balık burcu, ihtişamlı konutları beğenir. Kendi kararları her şeyden önemlidir ve onları asla ikna edemezsiniz.

Rahatlığa her şeyden çok önem veren Koç burçları, evlerde minimal detaylardan hoşlanırlar. Özellikle bordo ve kırmızı rengini seven bu kişiler, yatak odası ve çalışma odasına önem verirler.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar