Salon dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız fakat yenilemek için ayıracak bütçeniz yoksa, kendin yap fikirlerinden yardım alabilirsiniz. İşte salon dekorasyonu için kendin yap fikirleri...

Salon, çoğu zaman tüm ailenin buluştuğu ve farklı nedenlerle kullanılan bir alandır. Bu nedenle dekorasyonu diğer odalara göre daha ön planda ve önemlidir. Eğer salonunuzda yaşanmışlığı yüksek ve tarzınızı yansıtan bir görünüm istiyorsanız, kendin yap fikirlerinden yardım alabilirsiniz. Sizler için salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz kendin yap fikirlerini araştırdık.

Eski bavullarınızı duvara asarak, farklı bir raf elde edebilirsiniz. Bavuldan raf elde etmek için yapmanız gereken tek şey çivi ve matkap yardımıyla bavulu duvara sabitlemek. Eğer daha canlı ve yeni bir görünüm istiyorsanız, bavulu sprey boyayla boyayıp öyle asabilirsiniz.

Eski tip ahşap eleğinizi kendi ellerinizle harika bir rafa dönüştürebilirsiniz. Eleğin ortasına iki ya da bir tane tahta yerleştirerek istediğiniz renge boyayın. İşte yuvarlak rafınızı duvara asabilirsiniz.

Eski merdiveninizi boyayarak salonunuz için harika bir kitaplık haline getirebilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Mavi sevenlerin beğeneceği 5 dekoratif parça

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun en modern konsol modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Dekorasyonda eski objeleri kullanmanın yolu

İLİŞKİLİ HABER

Gigi Hadid’in güçlü kaşlarının sırrı

İLİŞKİLİ HABER

Kıyafetlerin tüylenmesi nasıl önlenir?

İLİŞKİLİ HABER

Dekorasyonda rattan mobilya trendi

BİR YORUM YAPIN 0