En şık avize modelleri

19 Kasım 2018, 08:02
En şık avize modelleri

Avizeler, evin en önemli dekorasyon parçaları ve evin değerini betimleyen kıymetli bir eşyalardır. "Yasemin.com" olarak 2018-19 avize modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Çeşitli tasarımlara sahip olan geçmişten günümüze kadar değişlik gösteren  avize modelleri, evleri oldukça zengin ve şık görünümde olmasına fayda sağlar. "Yasemin.com" olarak 2018-19 avize modellerini sizlere sunuyoruz

İşte, şık avize modelleri...

- Sade görünümlü salonlarınızda kullanacağınız sade ve şık görünümlü bir avize ile görselliğinizi bütünleyebilirsiniz. Dal kıvrımlı ışık saçan sadeliği betimleyen avizeler tercihiniz olabilir.

- Oturma odanıza nostaljik bir hava katmak istiyorsanız pervane görünümündeki mumlu avizeler isteğinize göre ideal bir seçenek olabilir. Kahve ve bej tonlarının hakim olduğu bu mekan içinizi rahatlatabilir.

- Siyah beyaz temalı mutfağınıza oldukça estetik duran ilginç tasarımlı saydam avizeler tercih edebilirsiniz. Zengin bir görünüm elde etmeniz için uygun bir model olabilir. 2019'a damga vuracak bu modeli salon içerisinde de rahatlıkla kullanabilir, şık bir kombin yaparak farklı bir görsellik katabilirsiniz.

- Son trend ilginç tasarımlı avize listelerinde yer alan bir başka avize modeli spot ışıklı avizeler olarak yerini almaktadır. Evin dilediğiniz yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeli enerji tasarrufuna uygun olarak kullanabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar