Asimetrik masa ve sehpa tasarımları

Asimetrik bazı masa ve sehpaların dekorasyonda kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle son zamanlarda estetik dokunuşlarla asimetrik tasarımlara yer verilen dekorasyon modellerinde ahşabın ve mermerin tercih edildiği görülmektedir. Peki Asimetrik masa ve sehpa ev dekorasyonunda nasıl kullanılır? Detaylar yazımızda...

Birden fazla dekor tasarımı çeşitlerinin arasında asimetrik sehpa ve masa modelleri de oldukça ilgi çeken modeller arasında yerini alıyor. Asimetrik sehpa ve masa genelde mermer ve ahşaptan yapılıyor. Uzun ömürlü kullanım açısından önem taşıyan bu modelleri gönül rahatlığı kullanımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Asimetrik masa ve sandalye dekorasyonu için belli başlı öneriler nelerdir? Asimetrik dekorasyon nasıl olmalıdır?

Asimetrik dekorasyon

Asimetrik dekorasyon

ASİMETRİK MASA VE SANDALYE TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

aSİMETRİK ORTA SEHAP

aSİMETRİK ORTA SEHAP

- Dairesel sehpalar asimetrik duruşu en iyi sergileyen sehpa modelleridir. İri ufaklı sehpaları salonunuzda kombin olarak kullanabilirsiniz. Sehpaların altına pike işlemeli bir dokuma halı kullanabilirsiniz.

Asimetrik çalışma masası

Asimetrik çalışma masası

- Çalışma odasına uygun bir köşeye asimetrik çalışma masası seçebilirsiniz. L tipi masalar bu stile oldukça uygun bir örnek olabilir. Seçimleriniz için ideal renk olan açık pastel renkli ahşap bir masayı tercih edebilirsiniz.

Salon dekorasyonu

Salon dekorasyonu

- Salonda dekorasyonun merkezinde orta sehpalar yer almaktadır. Merkezindeki orta sehpanın ebatını diğer eşyalarınıza uyumsuz ve asimetrik bir şekilde seçerek bu dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Chester koltuk stili asimetrik bir salon için birebir tercih olacaktır.

Pratik ahşap masa yapımı

İLİŞKİLİ HABER

Pratik ahşap masa yapımı
2019 yılına özel dekor tasarımları

İLİŞKİLİ HABER

2019 yılına özel dekor tasarımları

BİR YORUM YAPIN 0