Stüdyo tipi daireler genellikle bekarların, çekirdek ailelerin veya evini home office olarak kullanmak isteyenlerin seçimi olabiliyor. Stüdyo dairelerde uygulamak için birtakım dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Çatı katı edasında bir dekore edilen stüdyo evler genellikle rustik veya rastgele bir dekorasyon stili olan bohemi içinde barındırabiliyor. Şirinlerin evlerine neden sempati duyulduğunu hiç düşündünüz mü? Görsel anlamda dizaynı doğru yapılan herhangi bir mekanın şirin görünüm alabileceğinin kanıtı olabilmektedir. Stüdyo evlerin doğru dizaynı nasıl olmalıdır? Stüdyo daire dekorasyon fikirleri hakkında bilmeniz gerekenler ayrıntıları sizlere sunuyoruz.

Stüdyo ev fikirleri

STÜDYO DAİRE DEKORASYONU

Stüdyo ev fikirleri

- Stüdyo evlerinde öğrenciler için en ideal seçim dekoratif ahşap kütüphanelik kullanımıdır. Kendinize ayrı bir bölüm ayırmak için kullanabilir aynı zamanda kitaplarınızı veya ilginç aksesuarlar koyarak stüdyo evinizde farklı kombin sağlayabilirsiniz. Geometrik halı deseni ile ayrıca kendinize ait bir konsept oluşturmuş olabilirsiniz.

Stüdyo ev dekorasyon fikirleri

- Bohem tarzını stüdyo evlerde yakalamak isteyenlere kırmızı ve tonlarında renkler öneriyoruz. Kırmızı her zaman için küçük olan yerlerde kullanılması gereken bir renk olarak seçilmelidir. Alanı büyük göstermek için birebir tercih olabilir. Dekoratif vazo önerileri ise bu dizayn için ideal tercih olacaktır. Parlak ahşap zemin kullanımıyla ortama ahenklik kazandırabilirsiniz.

Stüdyo ev önerileri

- Hardal renkli süet koltuklar stüdyo evlerinde ortama şirin bir görsellik kazandırabilir. Kırmızı koltuk minder ile görselliği bütünleyebilirsiniz. Yerden kazanmak için yemek masasını mekanın bir köşesinde konumlandırınız. Dekoratif avizeler ortama canlılık ve  zengin bir görünüm kazandırabilir. Aydınlık olan alanların çokluğu, her zaman için geniş ve ferah bir ortamı beraberinde getirebilir.

İLİŞKİLİ HABER

Mum çiçeğinin bakımı nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Deri koltuk bakımı ve temizliği

BİR YORUM YAPIN 0