Brezilya kültürüne göre, bayrakların rengini taşıyan ev eşyalarıyla ev dekore etmek özgürlüğü yansıtmanın ve ifade etmenin bir sembolü olduğu söylenir. Brezilyalılara göre ev nasıl dekore edilir? Ev dizaynı nasıl yapılır? En doğru ev dekorasyonu için haberimize göz atınız...

Kırmızı, yeşil, sarı gibi renkler evde renk düzenini oluşturabilen renk grubuna girmiştir. Meşhur 3'lünün her dekor da bir parmağı olmaktadır. Renk karışımlarında veya renkleri ön planda tutmak için kullanımlarında tercih edilmektedir. Brezilyalılara özgü dekorasyon fikirleri nelerdir? Ev dizayn etmenin önerileri nelerdir? Değişik ev tasarımları hakkında tüm dekorasyon fikirlerini sizlere sunuyoruz.

BREZİLYA TİPİ EV DEKORASYONU

- Duvar rengi ile koltuk minderlerinin kombin olduğu bir Brezilyalı salon veya oturma odası köşesi oluşturabilirsiniz. Genellikle su yeşili ile vişne çürüğünün ideal bir konsept olacağı bu modeli sevdiğiniz iki rengi karıştırarak da kullanabilirsiniz.

- Genellikle beyazın tema olarak kullanıldığı Brezilya evlerinde yeşil tonunu kullanarak bazı görselliği ön plana çıkartmak olası bir durumdur. Canlı çiçek kullanımında kaktüsü tercih ederseniz ortama canlılık katabilir. Otantik aksesuarlar kullanarak çalışma masalarını dizayn edebilirsiniz.

- Mutfak tasarımında su yeşili duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Eskitilmiş metal yemek masası kullanabilir hasır oturakları tercih edebilirsiniz. Etnik biblo Brezilyalıların kullandıkları aksesuarlardır. Bu aksesuarları kullanarak iç dizaynı zenginleştirebilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Zerdeçal nasıl saklanır? Yöntemi nedir?

İLİŞKİLİ HABER

En pratik lif sabunluk modelleri

BİR YORUM YAPIN 0