2019'un ev dekorasyonu önerileri

2019'a bugün itibariyle veda ediyoruz. Bu veda, etkisini dekorasyon konusunda da gösteriyor. 2019 ev dekorasyonunda trend olan stiller, 2020 ev dekorasyonunda etkisini tamamen kaybedecek. Peki 2019 ev dekorasyonunda karşımıza nasıl yaklaşımlar çıktı? İşte 2019 yılında bıraktığımız dekorasyon stilleri.

Oldukça sık vakit geçirdiğiniz mutfaklar, salonlar ve yatak odaları, bulunduğunuz dönemin stil yansımalarından payını alır. Kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evinizde, sizleri huzurlu ve mutlu hissettirecek dekorasyon stillerini görmek istersiniz. Nitekim; artık geride bıraktığınız 2019 dekorasyonunda da, evler bu amaçla dizayn edildi. Mutfaklarınızda ahşap dolaplar, salonlarınızda spor mobilyalar, evlerinizde hardal ve yeşil tonları... 2019 ev dekorasyonu trendleri, tam da bu model ve renklerden oluşuyordu. Ancak 2020 dekorasyonunda bu stilleri görmeniz mümkün olmayacak. Sizler için; 2019 yılında bırakıp 2020 yılına elveda dedirten dekorasyon stillerini derledik.

EV DEKORASYONU FİKİRLERİ

2019 EV DEKORASYONU TRENDLERİ

2019 ev dekorasyon modası

2019 ev dekorasyon modası

Evinizde kullandığınız dekoratif aletler, ortam geçişlerine de zemin hazırladı. Koyu tonlar yerine, yeşil ve beyaz tarzı renkler üzerinden kontrast oluşturarak bulunduğunuz ortama aydınlık bir geçiş sağladınız.

AHŞAP MUTFAK DOLAP MODELLERİ

2019 ev dekorasyon trendleri

2019 ev dekorasyon trendleri

Mutfak ve yemek masası mobilyalarında tercihiniz ahşap oldu. Doğayı yansıtan rahat tasarımlar, sandalyelerinize ve dolap kapaklarınıza da yansıdı. Göz yormayan rengi ile size ferah bir ortam sundu.

2019 mutfak mobilyaları

2019 mutfak mobilyaları

SPOR MOBİLYA MODELLERİ

Benzeri bir dekorasyon salonlarınız için de uygulandı. Kimi zaman dostlarınızı ağırladığınız çoğunlukla televizyon keyfi yaptığınız bu mekanda, aydınlık tonları tercih ettiniz. 

ev dekorasyonu önerileri

ev dekorasyonu önerileri

Beyaz, yeşil ve toprak renklerin hayat bulduğu bu mekanda, sportif mobilyaları seçmeniz size ferah bir izlenim sundu.

tekli berjer modelleri

tekli berjer modelleri

Yeni doğan bebekler için hediyeler! Yeni doğan bebekler için hediyelik eşyalar

İLİŞKİLİ HABER

Yeni doğan bebekler için hediyeler! Yeni doğan bebekler için hediyelik eşyalar

BİR YORUM YAPIN 0