Evcil hayvanlarınız için ev dekorasyonu önerileri

01 Kasım 2019, 08:16
Evcil hayvanlarınız için ev dekorasyonu önerileri

En yakın dostlarımız kuşkusuz ki evcil hayvanlarımız. Yanımızda götürmek istediğimiz ancak bunu gerçekleştiremediğimiz birçok koşuşturmacalı anımız oluyor. İşte tam bu noktada sizler için, içeriğimizde yer alan dekorasyon önerilerini sunuyoruz. Kedili ve köpekli evler için halı modelleri nelerdir? Evde tek başına kaldıkları zaman, daha rahat vakit geçirmelerini sağlayacak ev dekorasyonları nasıldır? Hem size hem de onlara daha rahat bir yaşam alanı sunacak dekorasyon önerileri sadece yasemin.com'da!

Günümüzde evcil hayvanlar yalnızca bahçeli evlerde değil apartman dairelerinde de rahatlıkla yaşayabiliyor. Köpekler ve kediler evlerin en eğlenceli üyesi oluyorlar. Ancak bu eğlenceli dostlar, döktükleri tüyler ve yaptıkları dağınıklıklarla dekorasyon ve temizlik açısından sorun oluşturabiliyor. Bu noktada sizlere evcil hayvan ev dekorasyonu önerilerini sunuyoruz. Hem hayvanlarınız için daha rahat bir ev ortamı oluşturmuş olursunuz hem de ev dekorasyonu ve temizliği konusunda eliniz rahatlamış olur. Kedili evler için halı modelleri nelerdir? Köpekli evler için halı modelleri nasıl seçilmeli? Evcil hayvan sahibi olan tüm okurlarımızı bu içeriğimize bekliyoruz. İşte evcil hayvan sahipleri için ev dekorasyonu önerileri!

EVCİL HAYVAN EV DEKORASYONU

evcil hayvanlarınız için ev dekorasyonu önerileri

Kedi ve köpeklerinizin en çok zarar verdikleri şeyler; kuşkusuz ki halı ve mobilyalardır. Bu sebeple leke tutmayan ve kolay silinebilen mobilya ve halıları tercih etmeniz gerekir. Bu anlamda ipek ve kadife kumaşlar, en uygun olanlar sınıfına giriyor.

Tüylerin aşırı dökülmesi, onları derinlemesine temizlemeniz konusunda sizlere zorluk çıkartabilir. Bu nedenle ekoseli ve desenli kumaşları tercih etmeniz, tüyleri saklamanız konusunda yararlı olacaktır.

evcil hayvan besleyenler için halı

Dışarıdan getirdiğiniz hayvanınız sokağın kirini evin içerisine taşıyabilir. Bunu önlemek için kapı önüne, hayvanınızın en çok kirlettiği eşyaları koyarsanız o kirler, tüyler evin içine yayılmamış olur. Çünkü sevimli dostlarınız doğrudan burada takılmak isteyeceklerdir.

köpekli evler için halı

Ve son olarak... Parke kemirme huylarını sakın unutmayın. Bunun için tahta parkelerden vazgeçin.

 kediler için ev dekorasyonu

Mobilyalar konusunda ise; dayanıklı ve kolay temizlenebilen modelleri tercih edin.

evcil hayvan ev temizliği

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Nuray 10 ay önce Şikayet Et
    Nebileyim deniyip gòrucez,
    Cevapla