Modern ev dekorasyon önerileri 2020

Evleriniz işten, seyahatten ya da gün içi koşuşturmalardan dolayı çok çabuk kirlenen ve dekorasyon açısından sorunlar yaşayan mekanlar bütünüdür. Evin her yerinde rahatlık ve huzur bulacağınız alanlar ararsınız. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz? Sizler için, küçük dokunuşlarla bu isteklerinizi mümkün kılmanızı sağlayacak dekorasyon önerileri listesi hazırladık.

Dekorasyon trendlerinin uygulandığı zamanda, evler içerisinde  büyük bir değişim yapması beklenir. Çünkü her dekorasyon stilinin kendisine ait farklı yaklaşımları bulunur. Fakat modern ev dekorasyonu için aynı şey geçerli değildir. Modern ev dekorasyonlarında, yalnızca göz yoran detaylar ortadan kaldırılır ve parçalar üzerinde büyük değişimlere gidilmez. Bu sebeple de uygulaması oldukça kolaydır. Ancak doğru olan bu dekorasyonu, aynı zamanda ev temizliğinde de rahatlık elde edilmesini sağlayacak şekilde uygulamasıdır. Eviniz bu sayede hem modern hem de kullanışlı bir forma kavuşmuş olur. Bunun için uygulamanız gereken, uygulaması basit öneriler bulunur. Bu içeriğimiz içerisinde sizlere, bu konuları en detaylı şekilde sunduk.

MODERN EV DEKORASYON ÖNERİLERİ 2020

Eğer sinirlerinizi yatıştırmak, hoş ve temiz bir koku almak istiyorsanız kokulu mumlar veya oda kokularını, tercih listenizin ilk sırasına yerleştirin. Emin olun evinizin tüm negatif yanını alacak ferah bir alan oluşacaktır.

salon dekorasyonu önerileri

salon dekorasyonu önerileri

Yatak odanız ya da uyku alanı olarak kullanacağınız yerleri beyaz bırakmayı tercih edin. Fakat kullanacağınız kumaşlarda doğayı temsil eden tasarımlar ve desenler kullanın.

Eskiden salonlarımızın bir köşesinde muhakkak bir çiçek bulunurdu. Ne var ki artık böyle değil. Ama biz sizlere tam da bunu öneriyoruz. Evlerinize; bahçeyi salonunuza muhakkak taşıyın.

Ve son olarak, günün tüm karmaşasından kurtulmak ve elinize çayınızı, kahvenizi alıp dinlenmek istiyorsanız bir koltuk değil yumuşak süngerli minderleri tercih edin.

EVİ MODERN GÖSTERMENİN YOLLARI

Evinizde sadelik her zaman için ön planda olmalı. Bu nedenle, göz önünden gereksiz eşyaları olduğu gibi kaldırmanız en doğrusu olacaktır.

Eğer duvarlarınızda çeşitli lekeler veya izler bulunuyorsa, bu noktaları önüne bir mobilya çekerek ya da üzerine tablo, saat gibi duvar aksesuarlarını asarak gölgeleme yoluna gidebilirsiniz.

ev aksesuarları

ev aksesuarları

Toz vb. gündelik işlerin birikmesi, özellikle çalışan bir kadınsanız sizleri epey zorlayabilir. Bu nedenle, aksesuar konusunda metal parçaları tercih etmeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Yatak odası ve banyo dekorasyonunda ise salon ve antre dekorasyonundan daha farklı bir yol izleyebilirsiniz. Örneğin; salon, oturma odası ve antreleri daha soft tuttuysanız, banyo ve yatak odanızı daha canlı renklerle süsleyebilirsiniz. 

İskoç bisküvisi nedir? İskoç bisküvisinin ev yapımı tarifi

İLİŞKİLİ HABER

İskoç bisküvisi nedir? İskoç bisküvisinin ev yapımı tarifi

BİR YORUM YAPIN 0