Söz ve nişan dekorasyon önerileri 2020

13 Haziran 2020, 08:44
Söz ve nişan dekorasyon önerileri 2020

Mutlu sürecin başlayacağı ilk adım olan söz ve nişanlar, üzerine oldukça sık düşünülen özel günlerdendir. Bu gece için dekorasyon açısından büyük çaba harcanır. Amaç, söz ve nişan masaları için oldukça şık ve zarif bir sunum hazırlamaktır. Peki söz ve nişan masası dekorasyonları nasıl hazırlanır? En şık söz ve nişan tepsileri nasıldır? Birbirinden şık dekorasyon önerileri ve tepsi modelleri sadece yasemin.com'da!

Genç hanımlar için hayatlarının en önemli dönemlerinden biri, düğünlerine hazırlanma sürecidir. Bu sürecin başı, söz ve nişan törenlerine dayanır. Son dönemde koronavirüs sebebiyle düğün, söz ve nişan gibi etkinlikler uzun süre yapılamadı. Bu özel günleri, en güzel ve kusursuz şekilde geçirmek isteyen gelin adayları, dekorasyon açısından en trend sunum stillerini ve dekorasyon örneklerini aramaya koyuluyorlar. Yapmanız gereken ilk şey, trendleri takip etmeniz olacaktır. Evlerinizde çağdaş ve modern bir stil oluşturun. Mobilyalarınızı ve söz, nişan masanızı dekoratif anlamda uyumlu tutun. Keskin renk geçişlerinden uzak durun. Sağladığınız bu kontrast sayesinde göz yorulmasına da engel olmuş olursunuz. Öyleyse şimdi sizler için hazırladığımız diğer yeni gelin ev dekorasyonu önerilerine yakından bakalım. Eminiz bu öneriler, sizler için oldukça yararlı olacaktır.

SÖZ NİŞAN DEKORASYONU ÖNERİLERİ

söz masası hazırlama

Son dönemin trend renkleri arasında; mavi, beyaz, krem ve pudra yer alıyor. Bu renklerden yola çıkarak farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Eğer salonunuzda varaklı mobilyalar varsa; altın rengi ya da bu tonlara yakın aksesuarlar kullanın. Masanıza arka fon olarak da isimlerinizin yazılı olduğu resimleri tercih edebilirsiniz. Ya da ikram edeceğiniz çikolataları, üzerinde isminizin yazılı olduğu kartlarla sunabilirsiniz.

söz nişan dekorasyonu

2020 SÖZ-NİŞAN SUNUM MODELLERİ

Yüzüklerinizi ve kahvelerinizi, tahta sunum tepsilerinde taşıyabilirsiniz. Bu tepsilerin üzerine ayrıca partnerinizle olan bir fotoğrafınızı da koyabilirsiniz. Duvar dekorasyonları için, büyük bir halka içerisine tüller bağlayıp bu tüller üzerine polaroid makineden çekilmiş fotoğraflarınızı takabilirsiniz. Sonra da bu halkaları, söz masasının arkasına asın.

nişan masasında olması gerekenler

SÖZ VE NİŞAN TEPSİSİ MODELLERİ

TRENDYOL: 185 TL

TRENDYOL: 195 TL

TRENDYOL: 205 TL

TRENDYOL: 220 TL

TRENDYOL: 230 TL

TRENDYOL: 245 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar