İkramlarınızı sunmak ve dekoratif ürünlerinizi sergilemek amacıyla kullanılan zigon sehpalar, farklı form ve modellerle satışa sunuluyor. Salon dekorasyonun demir baş ürünlerinden olan zigon sehpalar, doğru dekorasyonlarla daha şık bir salon oluşturmanızı sağlar. Sizler için hem zigon sehpalar için uygulayabileceğiniz dekorasyon önerilerini hem de 2020 zigon sehpa modellerini derledik.

Hem renk hem de tasarım açısından bulunduğu alana renk katan zigon sehpalar, çoğunlukla salon ve oturma odalarında kullanılan ve sunum görevi gören küçük masalardır. Oturma gruplarının yer aldığı her yerde ihtiyaç duyulan zigon sehpaların, ev dekorasyonunu oluştururken mobilyalara olan uyumuna ayrı önem verilmelidir. Genellikle 3'lü tasarımla üretilen zigon sehpalar, büyük sehpaların yetersiz kaldığı durumlarda yararlı bir etki sağlar. Kimi zaman orta ve yan adıyla da satışa sunulan bu sehpalar, sahip olduğu fonksiyonel özellikleriyle de ortama yenilik ve canlılık katar. Peki zigon sehpalar için nasıl bir dekorasyon uygulanabilir? Sezonun en şık zigon sehpa modelleri nasıl? İşte sezonun en şık zigon sehpa modelleri ve dekorasyon önerileri.

ZİGON SEHPA DEKORASYONU

küçük sehpa dekorasyonu

Çiçekler her zaman farklı anlamlar taşır. Taşıdıkları anlamlar ve yaydıkları kokular, bulundukları ortama renk katar. Bu nedenle küçük sehpalarınız üzerinde çiçek dekorasyonu uygulamanız hoş ve doğal bir kombinasyon olacaktır.

dekorasyon alışverişi

Küçük sehpalarınızı dekore ederken artık dekoretif olarak üretilen küçük çaydanlık ve fincanları, masaların üzerine yerleştirebilir, istediğiniz anda çay ve kahve içme rahatlığına kavuşabilirsiniz.

orta sehpalar nasıl dekore edilir

ZİGON SEHPA MODELLERİ VE FİYATLARI

metal zigon sehpa

HEPSİ BURADA: 70 TL - 94 TL

zigon sehpa dekorasyonu

HEPSİ BURADA: 90 TL - 185 TL

zigon sehpa trendyol

 

TRENDYOL: 179 TL - 270 TL

ahşap zigon sehpa

VİVENSE: 99 TL - 169 TL

tekzen zigon sehpa

TEKZEN: 147 TL

İLİŞKİLİ HABER

Hercai dizisinin Reyyan'ı Ebru Şahin'in dizi kıyafetleri

İLİŞKİLİ HABER

Duvardaki delikler nasıl kapatılır? Duvardaki delikler nasıl gizlenmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Kışın Türkiye'de mutlaka gidilmesi gereken yerler nerelerdir?

BİR YORUM YAPIN 0