Zara Home'den ne alınır? Zara Home'den alışveriş yapmanın püf noktaları

17 Eylül 2019, 14:03
Zara Home'den ne alınır? Zara Home'den alışveriş yapmanın püf noktaları

Zara, giyim konusunda dünyanın devlerinden ancak sadece giyim de değil dekorasyonda da sayısız çeşit sunan bir marka. Hem de bunu Zara değil Zara Home markasının çatısı altında topluyor. Peki dekorasyon konusunda da büyük bir marka haline gelen Zara'nın alt mağazası Zara Home'de, hangi modeller ön planda yer alıyor? Zara Home'den alışveriş yaparken nelere dikkat edilir? İşte Zara Home ile ilgili bilinmesi gerekenler

Zara deyince akla direkt İspanyol devi giyim markası gelir. Her sezona hitap eden iddialı parçaları ve modelleriyle Mango, Bershka, Stradivarius gibi ortak markalarına bile rakip olmayı başaran ve adını dünyanın her yanına duyuran Zara, sadece giyim konusunda değil dekorasyon alanında da iddialı bir marka olmak yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Zara Home, birçok AVM'de yer alıyor ve hem ev tekstili hem de dekorasyon konusunda ürünlerini beğeniye sokuyor. Peki Zara Home'de alışveriş yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Zara Home'nin en dikkat çeken ürünleri ve fiyat aralıkları nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarına yakından bakalım:

zara home vazo modelleri

ZARA HOME: 200 TL - 226 TL

ZARA HOME'DEN NELER ALINIR? ZARA HOME'DEN ALIŞVERİŞ YAPMANIN PÜF NOKTALARI

Zara Home'de ürün çeşitliliği kadar fiyat aralıkları da farklılık gösteriyor. Hemen bir altta göreceğiniz örnek görselde de olduğu gibi, bir kilimin fiyatı bin TL olabiliyor. Ancak bilinmesi gerekir ki bunda yalnızca marka adının etkisi yok, ürünlerde kullanılan maddeler ve üretim şekilleri de bu fiyatların belirlenmesinde etkili.

zara home indirim

ZARA HOME: 270 TL - 226 TL

Zara Home'nin bu durumu, özellikle indirim ve outlet faktörlerinin oldukça araştırılıyor olmasına zemin oluşturabiliyor. Nitekim aslında bu durum, tüm markalar için de geçerli diyebiliriz. İndirim dönemlerini Zara Home'nin sitesinden takip edebilirsiniz. 

zara home dekorasyon

ZARA HOME: 120 TL - 150 TL

zara home battaniye

ZARA HOME: 970 TL - 600 TL

zara home masa örtüsü

ZARA HOME: 226 TL - 380 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar