Biev'den neler alınır? Biev'den alışveriş yapmanın püf noktaları

09 Temmuz 2019, 07:43
Biev'den neler alınır? Biev'den alışveriş yapmanın püf noktaları

Ev dekorasyonu konusunda sadece dekoratif ürün değil mobilya satışı da yapan Biev, bu yönüyle diğer dekorasyon mağazalarından ayrılıyor. Böylelikle aynı zamanda Biev'den alışveriş yaparken de farklı noktalara değinmek gerek. Sizler için Biev'den neler alınır ve Biev'den alışveriş yapmanın püf noktaları nelerdir sorularına yanıt aradık. Biev mağazasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler sadece yasemin.com'da!

Ev dekorasyonunun önde gelen markalarından olan Biev, özellikle aksesuar konusunda oldukça dikkat çeken seçenekler sunuyor. Ayna, runner, askılık, tablo vb. ürünler konusunda farklı modeller sunan Biev, belirli indirim günleriyle de uygun fiyat aralıkları sunuyor. Peki Biev'den alışveriş yaparken dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken noktalar nelerdir? Biev'den alınabilecek ürünler nelerdir? Biev'den alışveriş yapmanın püf noktaları nelerdir? Öyleyse şimdi Biev alışverişi konusunda dikkat edilmesi gerekenlere yakından bakalım:

biev tablo

BİEV - TABLO: 849 TL

BİEV - ASKILIK: 175 TL

BİEV'DEN NELER ALINIR? BİEV'DEN ALIŞVERİŞ YAPMANIN PÜF NOKTALARI

Biev, alışveriş konusunda kolaylık sağlayan bir dekorasyon mağazası. Kullanıcıları için her ay kataloglar ve indirim kampanyaları sunan Biev'de alışveriş yapmadan önce, markanın sitesini yakından takip etmek gerekir.

BİEV - RUNNER: 225 TL

BİEV - RUNNER: 649 TL

Biev'in aksesuar ürünleri konusundaki zengin ürün çeşitliliği, bu alanda öncesinde bir araştırma yapma gereği sunuyor. Bu nedenle ürün modellerine önceden bakmak ve bir fikir oluşturmak gerekir.

biev sehpa

BİEV - YEMEK MASASI TAKIMI: 1.327 TL

BİEV - ORTA SEHPA: 1.005 TL

Son olarak; diğer dekorasyon mağazalarına farkla mobilya satışı da yapan Biev'den mobilya alışverişi yaparken ise mobilyanın kalitesine, odanın uygunluğuna bakmalısınız ve diğer modellerin fiyatlarına göre bir kıyaslama yapmalısınız.

biev ayna

BİEV - AYNA: 607 TL

BİEV - KOLTUK TAKIMI: 896 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar