İndirimli banyo dekorasyonu ürünleri neler? 2019 banyo dekorasyonları

31 Temmuz 2019, 07:55
İndirimli banyo dekorasyonu ürünleri neler? 2019 banyo dekorasyonları

Ev alışverişinde en çok tercih edilen markalar, banyo ürünleri konusunda sunduğu birbirinden farklı modelleri kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Dekorasyon konusunda arama trendlerinin başını çeken banyo aksesuarları ve modelleri, evlere yenilik kazandırıyor. 2019 banyo modellerinde neler var? Banyo aksesuarları neler? Sizler için bir araya getirdik.

Banyo aksesuarı konusunda yapılan alışverişler, her zaman banyo modasına uygun olmalı. Bir banyo dolabı satın alırken ya da havlu seçerken, banyonuza şıklık katmasına önem verirsiniz. Koçtaş'ın sunduğu model seçenekleri, bu anlamda oldukça dikkat çekici. Son dönemde oldukça aratılan ve tercih edilenler arasına giren Koçtaş ürünleri, uygun fiyat seçenekleriyle de beğeniliyor. Peki Koçtaş'ın banyo aksesuarları neler? Sizler için Koçtaş'ın trend banyo ürünlerini bir araya getirdik. Bu modeller sayesinde, banyonuza alacağınız dekoratif ürünleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. 

İNDİRİMLİ BANYO DEKORASYONU ÜRÜNLERİ NELER? 2019 BANYO DEKORASYONLARI

Sizlere, Koçtaş ürünlerinden örnek modellerle sezonun en trend banyo dekorasyonu modellerini ve fiyat aralıklarını bir araya getirdik. İşte sezonun en çok tercih edilen banyo dekorasyonu ürünleri:

koçtaş banyo modelleri

KOÇTAŞ - DOLAP: 950 TL

KOÇTAŞ - DOLAP: 500 TL

banyo aksesuar setleri

KOÇTAŞ - HAVLU: 35 TL

KOÇTAŞ - HAVLU: 80 TL

koçtaş banyo aksesuarları

KOÇTAŞ - DİŞ FIRÇA SETLERİ: 200 TL

KOÇTAŞ - DİŞ FIRÇA SETLERİ: 200 TL

banyo aksesuar setleri

KOÇTAŞ - MUSLUK: 460 TL

KOÇTAŞ - MUSLUK: 580 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar