Mutfağın yeni trendi yeşil emaye modelleri

23 Haziran 2020, 12:35
Mutfağın yeni trendi yeşil emaye modelleri

Mutfaklarınızın sabit parçası emayeler için 2020 dekorasyon sezonunda yeşil renk moda. Kullandığınız her parça için kullanılan yeşil renk, yaz sezonunda daha ferah ve hareketli bir mutfak alanı sunuyor. Mutfak dekorasyonunun trendi yeşil renk ve emaye modelleri artık bir arada. Yeni sezon emaye modelleriyle ilgili tüm detaylar yasemin.com'da!

Emayeler, mutfakların en çok kullanılan ürünleridir. Çaydanlık, fincan, kahvaltı, kahvaltı setleri, kek kalıpları ve yumurtalıklar... En çok kullanılan kullandıkça eskimeye başlayan emayeler için bu sezon yeşil renk moda olarak gösteriliyor. Puantiye desenlerinin ekstra renk kattığı yeşil emayeler, doğanın iç açıcı etkisini mutfak tezgahlarınıza ve sofralarınıza taşıyor. Yaz sofralarınıza farklılık katacak, size yemek yapmak, çay içmek gibi aktiviteleri daha renkli kılacak olan yeşil emayelere daha yakından bakmak isterseniz, içeriğimize yakından bakabilirsiniz:

Bu emayeler ile ister çay doldurun ister meyve suyu, kahve ya da süt... Yumurtalıklar, küçük kız çocuklarının evciliklerini andırmıyor değil. 

Tahta kaşıklarını ister eski usul kaşıklıklara koyun isterseniz teneke modellere. Renkler olabildiğince hoş.

Kek kalıbı, spatula, süzgeç ve kavanoz... Hepsi bir takım, hepsi uyumlu.

YEŞİL EMAYE MODELLERİ VE FİYATLARI

N11 - EMAYE DEMLİK: 120 TL

N11 - EMAYE ÇAYDANLIK: 215 TL

ENGLİSH HOME - EMAYE ÇAYDANLIK: 158 TL

HEPSİ BURADA - EMAYE ÇAYDANLIK: 124 TL

REFİKADAN - EMAYE KASE: 40 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar