En şık ve en kullanışlı bahçe salıncağı modelleri 2020

15 Nisan 2020, 15:05
En şık ve en kullanışlı bahçe salıncağı modelleri 2020

2020 bahçe dekorasyonunda, bahçe salıncağı modelleri trendler arasında yer alıyor. Hem rahat hem de şık bahçe salıncağı modelleriyle, bahçelerinizi oldukça keyifli hale getiriyor. Peki bahçe salıncağı modelleri nasıl ve bu modellerin özellikleri neler? İşte bahçe salıncağı modelleri hakkında tüm bilinmesi gerekenler!

İlkbahar ve yaklaşan yaz sezonunda, bahçeler en çok kullanılan alanlar haline geliyor. Bu süreçte bahçe dekorasyonlarına yönelilir. 2020 dekorasyon trendlerinde, bahçe dekorasyonuna ait çeşitli fikirler ve tasarımlar mevcut. Bunlardan biri de, bahçe salıncağı modelleridir. Vakit geçirdiğiniz zamanlarda daha rahat ve keyifli hissetmenizi sağlayan, hem tekli ve hem de çoklu modelleriyle her kesime ve beğeniye hitap eden bahçe salıncağı modelleri, bu sezonun en çok tercih edilen bahçe dekorasyonu ürünlerinden olacak. Her formda üretilen bu salıncak modellerini, balkon ve teraslarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BAHÇE SALINCAĞI MODELLERİ

Bahçe salıncağınızın, konulacağı alanın büyüklüğüne uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Alanı dağıtmayacak bir büyüklükte olmasına dikkat etmeniz gerekir. Dayanıklılığına dikkat edin. Eğer küçük bir çocuğunuz varsa, buna ayrıca önem vermeniz lazım. Düşme riski sebebiyle, güvenlik mekanizmasına sahip salıncak modellerini tercih edebilirsiniz.

Bahçenizde doğal bir görüntü oluşturmak isterseniz, ahşap model bahçe salıncaklarını tercih etmeniz gerekir. Her parçayla uyum sağlayabilen ahşap model bahçe salıncakları, çocuklar için de oldukça korunaklı bir modeldir.

Bir diğer trend bahçe salıncağı modeli ise hasırlardır. Hem otantik hem de modern bir yapıya sahip olan hasır bahçe salıncakları, bahçelerinize ayrı şıklık katma kimliğine sahip. Çocuklarınız için de korunaklı olan bu modeller, spor modelleri sevenler için de idealdir.

Doğallıktan değil de modern bir şıklıktan yanaysanız, tıpkı ahşap model bahçe salıncakları gibi her parçayla rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan spor ahşap modellerini  tercih edebilirsiniz. Bu modelleri, teraslarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bambu modeller, bahçe dekorasyonunda da oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır. Bu tarz modellere, aydınlık tonlu yastıklar güzel bir uyum sağlayacaktır. Üstünün korunaklı olması, serin havalarda da rahatlıkla kullanılmasını sağlar. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar