2021 En iyi yoğurt yapma makinesi modelleri

Hazır gıdalarla beslenmek yerine evde kendi yoğurdunuzu yapmak isterseniz; piyasa yer alan birbirinden kullanışlı yoğurt yapma makinelerine şans tanıyabilirsiniz. Peki, 2021 En iyi yoğurt yapma makineleri hangileridir? 2021 En ucuz yoğurt yapma makinesi hangileridir?

Son yıllarda üretimi artan paketli ürünler, her yaş grubuna hitap edecek birçok seçenekle market raflarında kendisine yer buluyor. Ancak sağlıklı yaşamın önündeki en büyük engellerden biri olan işlenmiş ve hazır gıdalar, yaşam kalitemizi de etkiliyor. Özellikle sağlık için sayılamayacak kadar çok faydası bulunan yoğurdun kalitelisine ulaşmakta kimi zaman zorlanabiliyoruz. Eğer sizde "Evde yoğurdu kendim pratik ve hızlı bir şekilde yapmak istiyorum" diyenlerdenseniz size harika bir önerimiz var! Hem zamandan tasarruf etmeye yardımcı olacak hem de sizi kusursuz bir sonuca ulaştıracak yoğurt yapma makinelerine göz atmaya ne dersiniz? Gelin, 2021'in en kullanışlı, her bütçeye ve zevke uygun yoğurt yapma makinelerine birlikte göz atalım.

2021 en iyi filtre kahve makineleri modelleri ve fiyatları!İLİŞKİLİ HABER2021 en iyi filtre kahve makineleri modelleri ve fiyatları!

2021 EN İYİ YOĞURT YAPMA MAKİNELERİ

TEFAL YG650126 YOĞURTCUM YOĞURT YAPMA MAKİNESİ
1.899,00 TL
GÜÇ: 40 WATT
KAPASİTE: 2 LT
ZAMANLAYICI: VAR
DİJİTAL EKRAN: VAR

  • Süzme yoğurt yapma imkanı da tanıyan Tefal Yoğurtcum, dijital ekranı sayesinde kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır. Ancak ürünün fiyatı diğer ürünlere oranla daha yüksek olması dezavantaj olarak görülebilir.

BEKO BKK 1170 YOĞURT YAPMA MAKİNESİ
619,00 TL
GÜÇ: 20 WATT
KAVONOZ SAYISI: 8
DİJİTAL KONTROL EKRANI: VAR
ZAMANLAMA: VAR
YOĞURT KABI MALZEMESİ: SERAMİK

  • Dijital ekran ve zamanlama gibi özellikleri bulunan Beko yoğurt yapma makinesi, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Fiyatı ortalama bir düzeyde olan makine 3-4 kişilik aileler için idealdir. Ancak aileniz daha kalabalıksa sizin için yetersiz kalabilir.

KİWİ KYM 7205 YOĞURT YAPMA MAKİNESİ
103,00 TL
GÜÇ: 20 WATT
KAPASİTE: 1LT
KAVANOZ SAYISI: 1
GÖSTERGE LAMBALI AÇMA/KAPAMA DÜĞMESİ
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

  • Kiwi marka yoğurt yapma makinesi, her bütçeye uygun bir fiyata sahiptir. Ancak 1 kavanoz yoğurt yapma kapasitesi bulunan yoğurt yapma makinesi 2 veya daha fazla kişilik aileler için uygun değildir.

ARZUM AR195 YOĞURT MAKİNESİ
799,00 TL
GÜÇ: 8 WATT
KAPASİTE: 1.5 LT
KAVANOZ SAYISI: 6
SADE VE MEYVELİ YOĞURT YAPABİLME
SESLİ UYARI İLE OTOMATİK KAPANMA
GÖSTERGE IŞIĞI

  • Meyveli yoğurt yapabilme özelliği sayesinde pek çok kişinin dikkatini çeken Arzum Yoğurt Yapma Makinesi, sesli uyarı vermesiyle de ön plana çıkmaktadır. Ancak düşük güçte çalışması makinenin dezavantajı olarak karşımıza çıkmaktadır.

ARÇELİK K 1670 YOĞURT YAPMA MAKİNESİ
560,00 TL
GÜÇ: 20 WATT

KAPASİTE: 1,5 LT
KAVANOZ SAYISI: 8
ZAMAN AYARI: VAR

  • Kaliteli yoğurt yapma makinelerinden biri olan Arçelik Yoğurt Yapma Makinesi, diğer seçeneklere oranla ortalama bir fiyata sahip. 8 kavanoz yoğurt yapabilme kapasitesi sayesinde 3-4 kişilik aileler için ideal bir ürün.

COOKPLUS YOĞURT MAKİNESİ / HEPSİ BURADA
249,00 TL
GÜÇ: 18 WATT
KAPASİTE: 1.5 LT
KAVANOZ SAYISI: 7

  • Cookplus marka yoğurt yapma makinesi, uygun fiyatı ve çoklu kavanoz seçeneğiyle tercih edilebilecek bir ürün.

 

Aralık'ta hangi meyve ve sebzeler ekilir? Aralık'ta sebze ekerken dikkat edilmesi gerekenler

İLİŞKİLİ HABER

Aralık'ta hangi meyve ve sebzeler ekilir? Aralık'ta sebze ekerken dikkat edilmesi gerekenler
Banyo dekorasyonunda hangi bitkiler kullanılabilir? Banyo bitkileri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Banyo dekorasyonunda hangi bitkiler kullanılabilir? Banyo bitkileri nelerdir?

BİR YORUM YAPIN 0