Geçtiğimiz günlerde Sam Asghari ile dünya evine giren şarkıcı Britney Spears, Los Angeles'ta yaklaşık 12 milyon dolara yeni bir malikane satın aldı. Toplamda 6 yatak odası ve dokuz banyosu bulunan malikanenin içerisinde sinema salonundan masaj salonlarına kadar pek çok oda yer alıyor.

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, babası Jamie Spears'ın vasiliği altında geçirdiği 13 yıllık esaretten kurtulduğu gibi uzun zamandır beraber olduğu Sam Asghari ile nikah masasına oturmuştu. Malikanesinin arka bahçesinde yaptığı sade bir tören ile mutluluğa "Evet" diyen Spears, eşiyle oturmak üzere Los Angeles'tan yeni bir malikane satın aldı.

Britney Spearsın yeni malikanesi

Ünlü yıldızın Los Angeles Calabasas'ta satın aldığı süper lüks malikaneyle ilgili bir detay ise hayranlarını şaşırttı. 12 milyon dolar değerindeki malikanenin Spears'ın eski eşi Kevin Federline ve iki oğluyla yaşadığı semtte yer aldığı öğrenildi. 

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesinden kareler

İçerisinde sinema salonu, masaj odaları ve havuzu da yer alan malikanenin toplamda altı yatak odası ve dokuz banyosu bulunuyor.

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesinin sinema salonu

12 bin metrekarelik bir alana inşa edilen malikanenin iç tasarımında ise beyaz ve ahşap detaylar ağırlıklı olarak tercih edilmiş.

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesinin mutfağı

Yüksek tavanları ve ferah tasarımıyla ön plana çıkan malikanenin Spears için yeni bir ev yeni bir başlangıcı simgelediği düşünülüyor.

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesi yatak odası

İŞTE 12 MİLYON DOLAR DEĞERİNDEKİ MALİKANEDEN KARELER;

Britney Spearsın yeni malikanesi

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesinin bahçesi

Britney Spearsın Los Angeles Calabasastaki yeni malikanesi bahçesinden kareler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Justin Bieber'dan korkutan açıklama: "Hastalığım kötüye gidiyor"

BİR YORUM YAPIN 0