Bir daha hiç dışarıda tost yemeyeceksiniz! 2024 en iyi tost makinesi modelleri ve fiyatları

Mutfakların vazgeçilmezi haline gelen tost makineleriyle hem leziz tostlar yapabilir hem de gelişen teknolojiyle birlikte günün her öğününe eşlik edecek yemekleri ocak olmadan hazırlayabilirsiniz. Piyasada yer alan onlarca model, fiyat ve tasarımdaki tost makinelerini sizler için detaylı bir şekilde araştırdık. Peki, 2024 en iyi tost makinesi modelleri ve fiyatları nedir? İşte yanıtlar...

Gün içerisinde kendimiz ve ailemiz için birbirinden leziz yemekleri hazırladığımız mutfaklar, evin gözde alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hafta sonu ailece kahvaltılardan akşam romantik yemeklere kadar tüm yemek maceralarımıza eşlik eden mutfaklarda pratik ve hızlı çözümlere yer vererek zamandan tasarruf etmeye özen gösteriyoruz. Bunun için piyasada yer alan birçok özellikteki küçük ev aletlerinden faydalanabiliyoruz. Özellikle sabah ayaküstü bir kahvaltının püf noktası haline gelen tost için kaliteli ve uzun ömürlü bir tost makinesi satın alabiliriz. Gelin, 2024 en iyi tost makinesi modelleri ve fiyatlarına birlikte göz atalım. 

2024 En iyi buzdolabı modelleri ve fiyatlarıİLİŞKİLİ HABER2024 En iyi buzdolabı modelleri ve fiyatları

2024 EN İYİ TOST MAKİNESİ MODELLERİ VE FİYATLARI

TEFAL TOAST EXPERT TOST MAKİNESİ

TEFAL TOAST EXPERT TOST MAKİNESİ

TEFAL TOAST EXPERT TOST MAKİNESİ
3.489,90 TL
GÜÇ: 1800 WATT
GENİŞLİK: 15,7
DERİNLİK: 34,6
FIRIN POZİSYONU: VAR
KAPASİTE: 4 TOST
ZAMANLAYICI: YOK
1400 CM² PİŞİRME ALANI

  • Döküm malzemeden üretilen ve yapışmaz plakaya sahip olan Tefal markasının Toast Expert isimli tost makinesi, yalnızca tost değil et, balık ve tavuk gibi gıdaları da pişirmeye olanak tanımaktadır. Geniş kapsamlı pişirme deneyimi sunan bu tost makinesinde yer alan 3 farklı pişirme pozisyonu sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. 

HOMEND GRİLLİANT 1340H INOX TOST MAKİNESİ

HOMEND GRİLLİANT 1340H INOX TOST MAKİNESİ

HOMEND GRİLLİANT 1340H INOX TOST MAKİNESİ
3.599,00 TL
GÜÇ: 2000 WATT
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
LED EKRAN ÖZELLİĞİ: VAR
KAPASİTE: 4 TOST

  • 180 derece açılabilen plakları sayesinde ocak kullanmadan yemek yapma imkanı sunan Homend markasının Grilliant isimli tost makinesi, aynı anda birkaç şeyi pişirebilme avantajına sahiptir. Yüksek sıcaklık ayarı sayesinde bir plaka üzerinde et ızgara yaparken, diğer plaka üzerinde düşük ısıda sebze pişirebilir ya da sabah kahvaltılarında erimiş kaşarıyla ağızları sulandıran lezzetli tostlar yapabilirsiniz. 

ARZUM AR2022 METALİUM TOST MAKİNESİ

ARZUM AR2022 METALİUM TOST MAKİNESİ

ARZUM AR2022 METALİUM TOST MAKİNESİ
3.700,00 TL
GÜÇ: 2000 WATT
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
ISI AYAR DÜĞMESİ VE İKAZ IŞIĞI: VAR
KAPASİTE: 4 TOST

  • Aynı anda birden fazla yiyeceği servise hazır hale getirebilen Arzum markasının bu tost makinesi, sahip olduğu termostat ve ikaz ışığı ile yiyeceklerin yanmasını engelleme özelliğine sahiptir. Aşırı ve ani ısınmanın önüne geçerek hem makine hem de yiyecekleri koruyan bu makinenin bir diğer avantajı ise ısıya dayanıklı saplara sahip olmasıdır. Yüksek sıcaklıklarda pişirme işlemi yaparken dahi eliniz yanmadan makineyi rahatça kavrayabilirsiniz.

SİNBO SSM-2579 TOST MAKİNESİ

SİNBO SSM-2579 TOST MAKİNESİ

SİNBO SSM-2579 TOST MAKİNESİ
449,00 TL
GÜÇ: 1000 WATT
ISI KADEMESİ: 10
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
KAPASİTE: 2 TOST

  • Kalabalık olmayan evler için harika bir seçim olan Sinbo markasının bu tost makinesi, dinamik görünümü ve ufak tasarımıyla yer kaplamadığı için mutfağın her yerinde rahatlıkla kullanılabilir.

KARACA FUTURE ESSENİAL TOST MAKİNESİ

KARACA FUTURE ESSENİAL TOST MAKİNESİ

KARACA FUTURE ESSENİAL TOST MAKİNESİ
1.199,99 TL
GÜÇ: 1800 WATT
ISI KADEMESİ: 4
ÖLÇÜ: 37,5x31x13,5 CM
KAPASİTE: 4 TOST
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

  • Karaca markasının Future Essenial isimli tost makinesiyle tost, yumurtalı ekmek, kalın sandviç, beşamel soslu graten ve daha pek çok yiyeceği tam istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz. Isıya dayanıklı tutma sapları sayesinde güvenli kullanım imkanı tanıyan bu tost makinesi 180 derece açılabilme özelliğine sahip olduğu için mükemmel bir ızgara keyfini de beraberinde getirmektedir. 
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0