Philips All in One Cooker nedir, ne işe yarar? All in One Cooker özellikleri ve yorumları

Yemek pişirme konusunda adeta bir zeka ürünü olan Philips All-in-One Cooker, evde pişirme zahmetini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf etmeyi vadediyor. Hem leziz hem de hızlı bir şekilde birbirinden muhteşem tatları sofranıza taşımak istiyorsanız bu ürüne mutlaka şans vermelisiniz. Peki, Philips All-in-One Cooker nedir, ne işe yarar? Philips All-in-One Cooker özellikleri nedir? İşte detaylar...

Günümüzün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz mutfaklarımızda neredeyse her gün hem kendimiz hem ailemiz hem de misafirlerimiz için birbirinden leziz yemekler pişiriyoruz. Ancak kimi zaman bir keyif olan yemek pişirmek bazen uzun uğraşlarla dolu bir eziyete de dönüşebiliyor. Bu noktada fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan elektronik mutfak aletleri, minimum çabayla maksimum lezzet elde etmemize olanak tanıyor. Eğer siz de tek bir ürünle mutfaklarda kusursuz bir sonuç almak istiyorsanız düdüklü tencere, tava, ızgara ve hatta yoğurt tenceresini bile rafa kaldıracak harika bir elektronik mutfak aletiyle tanışmaya hazır olun! Son dönemlerin en çok konuşulan Philips All in One Cooker'ı gelin birlikte yakından inceleyelim.

 Airfryer nedir?  Airfryer ile neler yapılır? 2023 en iyi Airfryer markası ve fiyatları nedir?İLİŞKİLİ HABER Airfryer nedir? Airfryer ile neler yapılır? 2023 en iyi Airfryer markası ve fiyatları nedir?

PHİLİPS ALL İN ONE COOKER NEDİR, NE İŞE YARAR?

Basınçlı ve basınçsız pişirme yetenekleri ile kullanıcılara farklı bir pişirme deneyimini altın tepside sunan Philips All in One Cooker, yeni nesil elektrikli akıllı düdüklü tencere olarak karşımıza çıkıyor. Dana etinden reçele, çorbadan güvece kadar pek çok lezzeti pişirebilen ürün, basınçlı pişirmeden yavaş pişirmeye, kavurmadan buharla pişirmeye kadar tek düğmeyle 35'ten fazla ön ayarlı menü seçeneğine sahip.

Philips All in One Cooker

Philips All in One Cooker

PHİLİPS ALL İN ONE COOKER ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Siyah renkteki kompakt tasarımıyla her mutfağa uyum sağlayabilen Philips All in One Cooker, plastik ve paslanmaz çelikten oluşmaktadır. 6.2 kilogram ağırlığında olan ürün, 5 litrelik kapasiteye sahiptir. 1000 Watt gücünde olan ürünün kablosu ise 1.2 mt uzunluğundadır.

Philips All in One Cooker özellikleri

Philips All in One Cooker özellikleri

Dijital dokunmatik ekranında bulunan 14 mod kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Yavaş pişirme modundan basınçlı pişirmeye, kavurarak pişirmeden buharla pişirmeye kadar pek çok ön ayara sahip olan ürünle yemeğinizi kendi damak zevkinize göre pişirebilirsiniz.

Philips All in One Cooker hakkında bilgiler

Philips All in One Cooker hakkında bilgiler

Öte yandan ürün; basınç seviyesi, sululuk oranı, etin yumuşaklığı ve pişirme süresini belirleyebileceğiniz bir arayüze sahip. Eğer sulu bir yemek yapıyorsanız yemeğin basıncı azaldıktan sonra 'Sos Yoğunlaştırma' seçeneğini aktif ederek yoğun ve kıvamlı bir lezzete ulaşabilirsiniz. 

Philips All in One Cooker fonksiyonel özellikleri

Philips All in One Cooker fonksiyonel özellikleri

Dahili Çocuk Kilidi sistemini de içerisinde barındıran ürün, güvenli bir şekilde yemek yapmanıza olanak tanıyor.

Philips All in One Cookerda yemek yapmak

Philips All in One Cookerda yemek yapmak

PHİLİPS ALL İN ONE COOKER AVANTAJLARI NEDİR? PHİLİPS ALL İN ONE COOKER VE OCAKTA PİŞİRME ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Philips All in One Cooker, 7 dakikada otomatik basınç azaltma sağlamaktadır. Bu da ocakta pişirmeye kıyasla %50 daha kısa bir süreye denk gelmektedir.

Philips All in One Cooker avantajları

Philips All in One Cooker avantajları

Dana eti pişireceğiniz zaman ocakta bu süre 60 dakikadan fazla sürebilmektedir. Ancak Philips All in One Cooker, aynı yemeği 30 dakika içinde tüm basıncı tükenene kadar ısıyla pişirmektedir.

Philips All in One Cooker öne çıkan özellikleri

Philips All in One Cooker öne çıkan özellikleri

24 saatlik ön ayarlı zamanlayıcıya sahip olan ürün, dilediğiniz saatte yemeğinizi ısıtmanıza olanak tanır. Ayrıca 2 saatlik 'Sıcak Tutma' fonksiyonuna sahip olan ürün, dilediğiniz yemeği sıcacık tüketmenizi de sağlar. 

Philips All in One Cookerın olumlu yönleri

Philips All in One Cookerın olumlu yönleri

All in one Cooker'ın bir diğer avantajlı özelliği ise dokunmatik ekranında yer alan 'Favorilerim' bölümü oluyor. Buraya 3 farklı yemeği kaydedebilir ve tek dokunuşla favori yemeklerinizi anında pişirebilirsiniz.

Philips All in One Cooker içerisindekiler

Philips All in One Cooker içerisindekiler

Ayrıca "NutriU App" aracılığıyla 500'den fazla yemek tarifi, ipucu ve kişiselleştirilmiş öneriye bu ürünle ulaşabilirsiniz.

PHİLİPS ALL İN ONE COOKER KULLANANLARIN YORUMLARI 

Philips All in One Cooker yorumları

Philips All in One Cooker yorumları

Philips All in One Cooker yorumları

Philips All in One Cooker yorumları

İşte, Philips All in One Cooker'ın tüm özelliklerini sizler için açıkladık. Unutmayın güzel bir ev huzurlu adımların başlangıcıdır!

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0