İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin 4 katlı evi dudak uçuklattı! İçinde yok yok

Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin Zekeriyaköy'de yer alan 4 katlı lüks villası, dekorasyonuyla ilgi odağı haline geldi. Sık sık evinden kareleri sosyal medya hesabından yayınlayan Yasemin Şefkatli'nin evinin her detayıyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile evliliğinden dünyaya gelen İdo Tatlıses, 2021 yılında Yasemin Şefkatli ile görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Mutlu evlilikleriyle sık sık gündeme gelen ünlü çift, şu sıralar ikiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

Özellikle bu süreçte ev hallerini sık sık takipçilerinin beğenisine sunan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in Zekeriyaköy'deki süper lüks villası ise görenleri kendine hayran bıraktı.

Yasemin Şefkatli

Yasemin Şefkatli

Derya Tuna'nın evlilik hediyesi olarak çifte verdiği ev; büyük bahçesi, taş fırını, özel havuzu, oyun alanı, stüdyosu ayrıca okuma odasıyla büyük beğeni topladı.

İdo Tatlısesin evi

İdo Tatlısesin evi

Yasemin Şefkatli'nin özel olarak dizayn ettiği ev, modern ve klasik çizgilerin hakimiyetini gözler önüne seriyor. Siyah, beyaz ve gri rengin iç içe geçtiği evin dekorasyonunda ahşap detaylarda dikkatleri üzerine topluyor.

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses ev dekorasyonu

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses ev dekorasyonu

Aksesuar seçiminde ise gold detaylara ve büyük tablolara yer veren Şefkatli'nin ev stili sizce nasıl?

Hale Caneroğlu şimdi ne yapıyor? Avrupa Yakası'nın Yaprak’ı Hale Caneroğlu'nun mesleği şaşırttı

İLİŞKİLİ HABER

Hale Caneroğlu şimdi ne yapıyor? Avrupa Yakası'nın Yaprak’ı Hale Caneroğlu'nun mesleği şaşırttı
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

vatandaş 3 hafta önce

milletin gözüne soktuktan sonra hayır duasımı bekliyorsunuz

Toplam 1 beğeni