Yeni nesil kablosuz dik süpürgelerin sunduğu inanılmaz akıllı çözümler

Son yılların gözde ürünlerinden biri olan kablosuz dik süpürgeler, az yer kaplamasının yanı sıra, pratik ve hızlı çözüm sağlamasıyla da herkesin favorisi. Üstelik gelişen teknolojisiyle şimdi çok daha akıllı!

Yeni nesil kablosuz dik süpürgelerin öne çıkan özelliklerini gelin yakından inceleyelim… 

  • TEK BİR HAREKETLE HEM SÜPÜRÜN HEM DE SİLİN

Önce her yeri süpür, sonra  her yeri iyice sil… Geleneksel yöntemlerle temizlik yapmak hem çok yorucu hem de çok zaman alıyor öyle değil mi? Özel olarak geliştirilmiş aqua başlığa sahip yeni Philips 8000 Serisi Kablosuz Dik Süpürge Aqua Plus  ile  bu işlem tek seferde yapılabiliyor. Bu özellik sayesinde, yere düşüp kırılan bir kahve kupasını temizlemek bile dert olmuyor.

  • ÜSTÜN TOZ TOPLAMA PERFORMANSIYLA GİZLİ TOZLARA VEDA EDİN!

Geleneksel süpürme yöntemlerinde, zeminde görünen toz, tüy, kırıntı ve kirin yok olması, yeterli düzeyde temizlik sağlandığını düşündürebilir. Temizlenen bu zemine bir de yeni nesil kablosuz dik süpürgeyle bakıldığında ise tekrar temizleme hissi oluşur. Bu farkı görmemizi sağlayan ise tespit edilmesi zor veya gizlenmiş kirlere ışık tutan LED teknolojisidir.  

  • ULAŞILMASI EN ZOR ALANLARIN TEMİZLİĞİNİ ONA BIRAKIN!

Geleneksel temizlik yöntemlerinde süpürgelerin ergonomik olmayan yapısı ve prize bağlı çalışmaları, kullanıcıların haraket özgürlüklerinin kısıtlanmasına ve dolayısıyla ekstra efor sarf etmelerine neden olabiliyor. Özellikle koltuk, yatak gibi mobilyaların altlarını temizlemek için mobilyaları çekmek gerekebiliyor. Yeni nesil kablosuz dik süpürgeler ise her şeyden önce kablosuz olmasıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Esnek ve 360 derece emiş özelliğine sahip başlığıyla da zemine yakın mobilyaların altlarını bile kolayca süpürüp silebiliyor. 

  • BİR KERE ŞARJ EDİN TÜM EVİ TEMİZLEYİN

Yeni nesil kablosuz dik süpürgeler lityum iyon pillerle turbo modunda yaklaşık 80 dakika çalışma imkanı sağlıyor. Yani bir kere şarj ettikten sonra yaklaşık 125 metrekare alanı süpürüp silebiliyor. Üstelik priz yetişmedi, kablo dolandı derdi olmadan! 

  • DİP KÖŞE TEMİZLİĞİ BU OLSA GEREK!

Bu süpürgelerin en öne çıkan özelliklerinden biri de başlığı… Bulunduğu zemini tanıyan başlık sistemi sayesinde, süpürge zemine uygun gücü kendisi ayarlar. 360 derece emiş gücüyle daha geniş alana etki ederek ulaşılması en zor köşeleri bile temizler. 

  • YENi PHILIPS KABLOSUZ DİK SÜPÜRGELER ŞIMDI DAHA AKILLI!

Aqua başlığı sayesinde toz ve lekeleri tek bir hareketle silip süpürme imkanı sunan yeni Yeni Philips Kablosuz Dik Süpürgeler, PrecisionPower Akıllı başlığı sayesinde zemini algılar, LEDGuide teknolojiyle gizli tozları bile algılar. Böylelikle daha fazla tozu, kiri ve lekeyi temizleyerek maksimum performans sunar. 

Philips Kablosuz Dik Süpürgenizi bir kere şarj edin, 80 dakika kullanın. %97,9 toz toplama etkili bu performansın keyfini çıkarın. 

İncelemek ve satın almak için tıklayın.  

Haki rengi ile kombin nasıl yapılır? Sonbahara özel haki kombin önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Haki rengi ile kombin nasıl yapılır? Sonbahara özel haki kombin önerileri
2024 Pasaport ücretleri ne kadar? Pasaport çeşitleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

2024 Pasaport ücretleri ne kadar? Pasaport çeşitleri nelerdir?

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

Emir 3 hafta önce

Çok guzel

Toplam 2 beğeni