Dünyaca ünlü kozmetik markası MAC'in dudakları dolgun ve kusursuz gösteren rujlarına muadil olan uygun fiyatlı ürünleri sizler için araştırdık. İşte MAC rujların muadilleri...

Herkes tarafından beğenilen MAC rujları, özel koleksiyon ürünler olduğundan dolayı fiyatları piyasadaki diğer rujlara göre daha yüksektir. Sizler için MAC markasına ait rujların uygun fiyatlı muadillerini araştırdık.

İşte 3 MAC rujunun uygun fiyatlı muadilleri:

1-MAC Velvet Teddy 75,00 TL /  Wet ‘n’ Wild Just Peachy 9,90 TL

Şimdilerde çok moda olan nude rujların MAC serisinden 'Velvet Teddy' ruju, sadece Gratis'lerde satılan Wet ‘n’ Wild markasının 'Bare It All' ruju ile neredeyse aynı. Yalnızca parlaklık konusunda hafif olsa da ton olarak birbirine çok benziyor. 

2-MAC Retro Matt Lady Be Good 75,00 TL / Flormar Silk Matt 01 Undressed 29,90 TL

MAC'in mat bitişli kahve alt tonlu ruju  'Lady Be Good'un uygun fiyatlı muadili Flormar markasının 01 numaralı Undressed ürünü. Renk tonu, yapısı ve kalıcılığı konusunda oldukça başarılı olan Undressed, yalnızca fırçasının sürümü kullananlar tarafından beğenilmemiş.

3- MAC Honeylove 75,00 TL / Flormar Extreme Matt 09 Skin Tone  20,00 TL

Serinin soğuk alt tonlu ruju olan Honeylove'yi uygun fiyatlı markalarda bulmak zor olsa da Flormar markasının ton ton çıkardığı lipsticklerinde yer alan 09 numaralı Skin Tone ile bire bir aynı. 

İLİŞKİLİ HABER

Max Factor Dark Magıc maskara incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Hayatınızı kolaylaştıran makyaj tüyoları

İLİŞKİLİ HABER

Pastel Nude far paleti incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Bahar mevsiminin en trend ruj renkleri nelerdir?

BİR YORUM YAPIN 0