Makyajsız güzel görünmenin yolları

30 Mart 2018, 07:46
Makyajsız güzel görünmenin yolları

Günlük hayatınızda makyaj yapmadan da cildinizin kusursuz ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için makyajsız güzel görünmenin yollarını araştırdık. İşte makyajsız iyi görünme tüyoları...

Makyaj yaptığınızda kendinizi daha iyi hissediyor olabilirsiniz. Ancak makyaj, cildinizin erken yaşta kırışmasına hatta cilt kanseri olmanıza sebep olabilir. Sizler için makyajsız cildin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacak önerileri araştırdık. İşte makyajsız güzel görünmenin yolları...

CİLDİNİZİ İYİ TEMİZLEYİN

Yüzünüzün kusursuz ve parlak görünmesini istiyorsanız mutlaka gece yatmadan önce temizleyin. Kötü hava şartları, zararlı güneş ışınları gibi kötü etkenler cildinizde leke oluşmasına sebep olabilir.

DÜZENLİ OLARAK NEMLENDİRİN

Işıl ışıl parlayan cildin sırrı düzenli olarak nemlendirmekten geçer. Gece yatmadan önce uyguladığınız nemlendirici sabah parlak bir ciltle uyanmanızı sağlayacak. 

GÖZ BAKIMINI UNUTMAYIN

Özellikle çalışan kadınların en çok kullandıkları kapatıcıları kullanmak yerine düzenli bir şekilde beslenme ve uyku göz altınızdaki morlukların azalmasını sağlar.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar