Günlük makyajınızı uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle yaparak bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Sizler için 50 TL'ye tüm ürünleri içinde barındıran bir makyaj çantası hazırladık. İşte 50 TL'ye hazırlayabileceğiniz makyaj çantası...

Uygun fiyatlı ürünler denildiğinde aklınıza kalitesiz ürünler gelmesin. Piyasada bulunan uygun fiyatlı markaların birbirinden başarılı ürünleri bulunmakta. Sizler için sadece 50 TL'ye hazırlayabileceğiniz makyaj çantasının içinde bulunan ürünleri listeledik.

İşte 50 TL'ye hazırlayabileceğiniz makyaj çantası...

1-ESSENCE CAMOUFLAGE / 14,90 TL

Makyaj çantasının ilk ürünü olarak uygun fiyatlı başarılı markalar arasında adını altın harflerle yazdırmış olan Essence markasının hem gözaltı kapatıcısı hem de fondöten olarak kullanılan tasarlanan ürününü seçtik. Islak bir sünger yardımıyla kolayca uygulayabilirsiniz.

2-RIVAL DE LOOP YOUNG XXL – ROSE PALET /10,40 TL

Her kıyafetinize uyum sağlayabilecek far renklerini bir arada bulunduran bu palet Rival de Loop Young markasına ait. Günlük hayatınızda doğal tonlarda makyaj yapmayı seviyorsanız muhteşem pigmentasyona sahip bu farları kullanabilirsiniz.

3-ESSENCE KAJAL PENCIL / 3,49 TL

Göz makyajınızı tamamlayacak ürün Essence markasından. Hem gözünüzün iç kısmına hem de eyeliner olarak uygulayabileceğiniz bu kalemin fiyatı çok uygun. Yumuşak yapısıyla da sürümü oldukça kolay.

4-Golden Rose Cat Walk Rimel / 8,95TL

Golden Rose'nin uygun fiyatlı birden fazla maskarası bulunuyor. Ancak aralarında kullanımı kolay ve sonuçları muhteşem olan bu Cat Walk rimelini seçtik. Sizde tek tek ayrılmış ve yoğun hacimli kirpiklere sahip olmak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

5-FLORMAR LIP & CHEEK / 9,90 TL

Çok fazla renk alternatifi olan Flormar markasına ait bu ürün, hem ruj hem de allık olarak kullanılıyor. 

İLİŞKİLİ HABER

Irina Shayk’ın güzellik sırları

İLİŞKİLİ HABER

Makyajsız güzel görünmenin yolları

İLİŞKİLİ HABER

Güzellikle ilgili bilinen efsaneler

İLİŞKİLİ HABER

Tuğba Ekinci'den Mehmetçik'e özel Afrin şarkısı

İLİŞKİLİ HABER

Wet n Wild Au Naturel far paleti inceleme

İLİŞKİLİ HABER

Gelin saçı yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

BİR YORUM YAPIN 0