Mezuniyet törenlerinde her genç kız güzel ve şık olmak ister. Sizler için bu yıl mezuniyet törenlerinde kullanabileceğiniz saç modellerini araştırdık. İşte 2018 mezuniyet saç modelleri...

Hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olan mezuniyet töreninize hazırlanırken sizlere ilham kaynağı olabilecek saç modellerini araştırdık. İşte 2018'in en farklı örgüleri, topuzları ve doğal görünümlü saç modelleri hepsi yasemin.com'da!

Mezuniyet gecelerinin vazgeçilmezi dağınık topuzlardır. Dağınık topuzlar, abiye elbise modellerine uyum sağlayarak göz alıcı bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Elbisenizin modeliyle uyumlu bir taç ile kombinleyerek cool bir hava katabilirsiniz.

2018'in en trend saç modelleri arasında örgüler yer alıyor. Mezuniyet gecesinde zarif ve farklı bir görünüm oluşturmak istiyorsanız örgü saç modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle saçlarının hacimsiz olduğundan şikayetçi olan kadınlar, yandan örgü yaparak saçlarını hacimli ve dolgun gösterebilir. 

Mezuniyet gecesinde kısa saçlarınıza nasıl şekil vereceğinizi düşünüyorsanız tüm saçlarınızı maşa yapın. Ardından saçlarınızı öne atarak dalgaları açın. Kıyafetiniz ve makyajınızla uyumlu taç takarak modern bir görüntü oluşturabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Abiye seçerken dikkat edilmesi gerekenler

İLİŞKİLİ HABER

2017 yazına damga vuracak abiye modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Kısa saçlar için model önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Pembe etek nasıl kombinlenir?

BİR YORUM YAPIN 1

Aylacivelek@hi.com 3 yıl önce

Ben aşk.......den

Toplam 1 beğeni