Sezonun en trend parfüm kokuları nelerdir?

27 Nisan 2018, 08:00
Sezonun en trend parfüm kokuları nelerdir?

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yeni parfüm kokuları da ortaya çıkmaya başladı. Sizler için bu sezon oldukça sık tercih edilecek parfümleri araştırdık. İşte 2018 İlkbahar sezonunun en trend parfümleri...

Havaların ısınmasıyla birlikte kış aylarında kullandığımız keskin kokular yerini hafif, çiçeksi kokulara bırakmaya başladı. 2018'in İlkbahar parfüm kokuları gün yüzüne çıkmasıyla birlikte sizler için bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz en güzel kokulu parfümleri araştırdık.

İşte 2018 İlkbahar - Yaz aylarının en gözde parfüm adayları:

Mandalina, frezya ve lotus çiçeklerinden oluşan, zaman geçtikçe pembe şakayık ve amber kokusuyla aromatik bir koku olan Stella McCartney, Stella Peony; portakal çiçeği, yasemin, manolya ve vanilya kokusunu içinde barındıran Bvlgari, Splendida Magnolia Sensuel; Şeftali, turunçgiller ve daha birçok çiçeğin kokusunu ilk günkü tazeliğinde hissettiren Moschino Gold Fresh Couture  bu sezonun en trend parfümleri arasında yer alıyor.

 
İçerdiği yasemin ve menekşe kokusuyla feminenliği hissettiren Tom Ford Fleur de Portofino All Over Body Spray; gül kokusu ile romantik bir hava veren Ralph Lauren Romance; Lezzetli kokusu ile pembe biber, yasemin ve gül aromasıyla Victor & Wolf bu baharda tüm güzel havayı teninizde hissetmenizi sağlıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar