Ünlüler hangi parfümleri kullanıyor?

15 Mayıs 2018, 07:24
Ünlüler hangi parfümleri kullanıyor?

Hangi ünlü hangi parfümü kullanıyor? İşte Adriana Lima'dan Elçin Sangu'ya, Miley Cyrus'tan Beren Saat'e ünlülerin merak edilen parfümleri...

Ünlü dünyasında attığı her adım merak konusu olan güzellerin kullandıkları parfümleri "yasemin.com" ekibi olarak sizler için araştırdık.

İşte ünlü güzellerin vazgeçemedikleri parfümleri:

Adriana Lima, çiçek ve meyve aromalı olan Victoria's Secret Bombshell Forever parfümünü tercih ediyorken; Jessica Alba, gül ve misk kokusuyla gündüz ve gece kullanabileceği Narciso Rodriguez parfümünü tercih ediyor. Emma Stone ise, Chanel Gardenia parfümüyle portakal çiçeği ve yasemin kokuları ile modernliği ve zarafeti temsil ediyor. 

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Dior Poison Girl parfümünü tercih ederken; Beren Saat, Givenchy Ange ou Demon le Secret parfümünü kullanıyor. Hadise ise, Calvin Klein Beauty parfümünü kullanmayı tercih ediyor.

Blake Lively, moda ikonu olduğu Gucci Eay Premiere parfümünü kullanıyor. Kate Middleton, ferah bir koku olan Dior Dune markalı parfümü tercih ederken, Miley Cyrus ise, kalıcılığı ile bilinen portakal çiçeği aromalı Acqua di Parma Irıs Nobile parfümünü kullanıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar