Hassas ciltlere özel serum önerileri

30 Mayıs 2018, 07:17
Hassas ciltlere özel serum önerileri

Son zamanların en etkili ve en iyi cilt bakım ürünü olan serumlar, özellikle de makyaj öncesi uygulandığında sağlıklı ve parlak bir cilt elde etmenizi sağlıyor. Sizler için hassas ciltlere özel kozmetik dünyasındaki hassas ciltlere özel serumları araştırdık. İşte hassas ciltlere özel 3 farklı serum önerisi...

Hassas ciltlere bakım yaparken diğer cilt tiplerine oranla daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Bu yüzden piyasada hassas ciltlere özel birçok ürün seçeneği bulunuyor.  "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için hassas ciltlere özel üretilen serumları araştırdık. 

İşte hassas cilde sahip olanların kullanabileceği cilt bakım serumları:

1- Bioderma Hydrabio Serum 99,00 TL

Yıllardır kaliteli ambalajları ve başarılı ürünleriyle şaşırtan Bioderma, hassas ciltlere özel çıkardığı Hydrabio Serum cildin kızartmadan onarır. Aynı zamanda da gözenekleri tıkamadan cilde bakım yapar.

2-The Body Shop Vitamin E Yoğun Nemlendirici Serum / 49,90 TL

Hem normal ciltlerin hem de hassas ciltlerin kullanabileceği bu ürün, cildi nemlendirmeden önce kullanılabilir veya cildi daha canlı bir hale getirmek için bakım amaçlı da uygulanabilir.

İçindeki E vitamini ve buğday tohumu sayesinde cildi yumuşatır. Düzenli bir şekilde uygulandığında zamanla cildinizin pürüzsüzleştiğini görebilirsiniz. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar