Estetik açıdan oldukça önemli olan bacak bakımı için kullanılacak bitkisel yağları sizler için araştırdık. İşte bacak bakımında kullanılacak, pürüzsüz bacaklar için 4 mucizevi yağ...

Pürüzsüz ve güzel bacakların sırrı bitkisel yağlar ile masaj yapmaktan geçiyor. "Yasemin.com" ekibi olarak, evde bacak bakımı yaparken kullanmanız gereken bazı bitkisel yağları ve ne işe yaradıklarını sizler için derledik.

İşte bacak bakımında kullanılan yağlar:

- KANTARON YAĞI
Kantaron yağı cildi yenileyerek, yara izlerinin geçmesine yardımcı olur. Bacaklarınızda yara gibi sizi rahatsız eden sorunlar var ise kantaron yağı ile masaj yapabilirsiniz.

- YOSUN YAĞI
Yosun yağı bacaklardaki selülitlerin giderilmesini sağlar. Düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman selülit sorununun oluşmasını önler.

- GREYFURT YAĞI
Greyfurt yağı, bacakları inceltme özelliğine sahiptir. Bacaklarınızın kalınlığından şikayet ediyorsanız greyfurt yağı ile bacaklarınıza masaj yaparak sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

- KAKAO YAĞI
Kakao yağı bilindiği üzere doğal bronzlaştıran bir yağdır. Bronzlaştırmanın yanı sıra bacaklardaki çatlakları gidererek, selülit sonrası oluşan deformasyonları engellemenizi sağlar.

İLİŞKİLİ HABER

Günlük kalori ihtiyacı nasıl hesaplanır?

İLİŞKİLİ HABER

Kuru ve yıpranmış saçlar için doğal maske

İLİŞKİLİ HABER

Boyun fıtığı nedir, neden olur ve tedavisi var mıdır?

İLİŞKİLİ HABER

Benefit Roller Lash maskara incelemesi

BİR YORUM YAPIN 0