Lancome Monsieur Big maskara incelemesi

Hacimli ve dolgun kirpik sevenlere müjde! Sadece tek bir maskara ile göz makyajınızı tamamlamak istiyorsanız, Lancome Monsieur Big, tam size göre. Sizler için son zamanlarda merak konusu olan Lancome Monsieur Big maskarayı detaylarıyla birlikte inceledik. İşte Lancome Monsieur Big maskara incelemesi...

Göz makyajını ön plana çıkaran ve makyajı tamamlayan en önemli şey maskaradır. Bakışlarınıza anlam katmak ve dikkat çekmek için de kirpiklerinizi belirginleştirmeniz gerekir. Maskara konusunda oldukça başarılı markalardan biri olan Lancome, çıkardığı yeni maskaralarla yine kendine hayran bırakıyor. O halde son zamanlarda çok konuşulan Lancome Monsieur Big Maskara ve detaylarına yakından bakmaya ne dersiniz?

İşte Lancome Monsieur Big Maskara incelemesi:Lancome Monsieur Big Maskara, 24 saat kalıcılığını koruyor. Kat kat uygulandığında da topaklanma yapmıyor. Aynı zamanda suya dayanıklı olan bu maskara, takma kirpik hissi yaratıyor. Kirpiklere anında hacimli ve dolgun görünüm kazandırıyor. Kullananlar tarafından oldukça beğenilen ürünün en iyi özelliği ise, tek uygulamada pigmentli yapısıyla kirpikleri simsiyah yapması. Ayrıca geniş açılı fırçası sayesinde bulaşma yapmıyor.

Çok beğenilen bu ürünün fiyatı 110,00 TL.

Havlu önlük nasıl dikilir?

İLİŞKİLİ HABER

Havlu önlük nasıl dikilir?
Sonbahar kıyafetlerinde trend olan desenler

İLİŞKİLİ HABER

Sonbahar kıyafetlerinde trend olan desenler
Polenin faydaları nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Polenin faydaları nelerdir?

BİR YORUM YAPIN 0