Excipial Lipo ne işe yarar? Excipial Lipo nasıl kullanımı Excipial Lipo fiyatı 2022

Hem nemlendirici özelliği hem de uygun fiyatıyla son günlerde kadınların cilt bakım rutinine eklediği Excipial Lipo Emülsiyon sağladığı faydalarla herkesi şaşırtıyor. Dermatoloji uzmanlarının önerisi üzerine kullanımı adeta cildi pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşturan Excipial Lipo nasıl kullanılır, fiyatı ne kadardır ve yan etkileri nelerdir? sizlerle paylaşıyoruz.

Excipial Lipo; deri üzerindeki tabakanın yumuşatılmasında önemli rol oynayan bir ilaçtır. Yumuşatıcılar ve Koruyucular olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahil edilen bu losyonun etken maddesi Üre'dir. 100 gramında 2 gram Üre içeren Excipial Lipo, su geçirmeyen özelliğiyle cildin kolayca emilmesini sağlayarak etkisini gösterir. Ağzı polipropilen kilitli kapakla kapatılmış, 200 ml beyaz renkli emülsiyon görünümlü, hafif parfüm kokulu emülsiyon içeren polietilen şişede yalnızca eczanelerde satışa sunulan Excipial Lipo, mutlaka uzman tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. İçerisinde bulunan erken maddesine alerjiniz varsa daha büyük sağlık sorunlarına yol açabilir. 

Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatıİLİŞKİLİ HABERSilverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı

Excipial Lipo nasıl kullanılır

Excipial Lipo nasıl kullanılır

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NERELERDE KULLANILIR?

  • Cildi nemlendirmede oldukça başarılı olan bu losyon, kuru ciltle başa çıkamayanların mucize ilacıdır. Kırmızı ve leke şeklinde oluşan egzama tedavisinde de kullanılabilir.
  • Dirsek,diz,topuk, ayak altı gibi yerlerde aşınma, yarılma ve nasır var ise bu losyonu uygulayabilirsiniz. 
  • İsilik tedavisindenden pürüzlü ciltlerin düzgünleştirilmesine kadar etki eden bu losyon, atopik egzama tedavisinde kullanılabilir. 
  • Gül hastalığında destekleme tedavi amacıyla kullanılır.

Anestol pomad ne işe yarar? Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu?İLİŞKİLİ HABERAnestol pomad ne işe yarar? Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu?

Excipial Lipo NASIL KULLANILIR

Excipial Lipo NASIL KULLANILIR

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NASIL KULLANILIR?

Düzenli bir şekilde kullanıldığında kolayca faydasını göreceksiniz. İlk olarak uygulanacak bölgeyi güzelce temizleyin. Elinize nohut tanesi kadar alıp, parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Gün içerisinde 2 ya da 3 defa sürmeniz yeterli olacaktır.

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NE KADAR?

Excipial lipo fiyat 200 ml 29.48 TL'den satılmaktadır. Reçetesiz satılan bir üründür, bundan dolayı da devlet tarafından karşılanmıyor. 

Denim pantolon nedir? Denim pantolon özellikleri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Denim pantolon nedir? Denim pantolon özellikleri nelerdir?
Pandemi şartlarında yarıyıl tatili nasıl değerlendirilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Pandemi şartlarında yarıyıl tatili nasıl değerlendirilmeli?

BİR YORUM YAPIN 116

Ceren 2 ay önce

Merhaba iyi günler benim arkadaşım uyuz hastalığı bulaşmış bu ilacı kullanıyor faydası olur mu acaba

Aleyna 3 ay önce

İyi günler e vitamini içeriyor mu lazere gidiyorum da

Ali 7 ay önce

Mrhb iyi akşamlar dövme yaptırdım dövme için kullanabilirmiyim faydası olur mu rengini net tutar bilginiz varmi

nergiz 8 ay önce

çok iyi bir krem.bana arkadaş tavsiye etti,ben her kese tavsiye ediyorum.günlerle gitmeyen yüzümdeki sivilceyi,3günde yok etti

Toplam 1 beğeni

enes 9 ay önce

herkese SELAM gerçekten kullanmadım krem kalmamıştı hassa ve kuru ciltliydi katıyordu şimdi ise çok iy geldi sağolsun yapanlar

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun