Thiocilline nedir, ne için kullanılır, ne işe yarar? Thiocilline krem 2024 fiyatı

Cilt üzerinde kullanılan ve antibakteriyel özelliklere sahip olan Thiocilline krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Thiocilline krem tüp içerisinde 5 gram beyaz renkli pomad olarak kullanıma sunulmuş olan ve gözdeki çeşitli iltihabi ve mikrobik durumları ve yaralanmaları kontrol etmek için kullanılan bir göz pomadıdır. Etken maddesi Basitrasin ve Neomisin olan bu krem birçok bakteriye karşı etkili birer antibiyotiktir. Hassas mikroorganizmaların neden olduğu yüzeysel oküler enfeksiyonların tedavisi için kullanılan topikal bir antibakteriyel ajandır. Bu ilaç genel olarak enfekte yaralar, yanıklar, aşılar, ülserler, piyoderma, deri ve doku iltihabı, impetigo, uyuz, pediküloz, tinea pedis yani ayak mantarı, kontakt dermatit ve alerjik dermatitinin ikincil enfekte cilt lezyonlarında kullanılır. Eğer ilacın içindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz var ise, kullanmayınız.

Bu ürünü ciddi cilt yaralanmaları (derin yaralar veya delinmeden dolayı oluşan yaralar, hayvan ısırıkları, ciddi yanıklar gibi) için kullanmadan önce doktorunuza danışın. Bu tip durumlar için farklı bir tedavi gerekebilir.

THİOCİLLİNE

THİOCİLLİNE

THİOCİLLİNE KREM NASIL KULLANILIR?

Bu ilaç sadece ciltte kullanım içindir. Bu kremi mutlaka doktorun talimatlarına uyarak uygulayın.

Vicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzuİLİŞKİLİ HABERVicks krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Vicks krem kullanım kılavuzu

Kullanmadan önce ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Daha sonra, genellikle günde 1 ila 3 kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği gibi, ince bir tabaka halinde kremi etkilenen bölgeye sürün ve hafifçe ovalayın. Bölgeyi steril bir bandajla kaplayabilirsiniz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın.

Madeleb krem ne işe yarar ve cilde faydaları nelerdir? Madeleb krem nasıl kullanılır?İLİŞKİLİ HABERMadeleb krem ne işe yarar ve cilde faydaları nelerdir? Madeleb krem nasıl kullanılır?

THİOCİLLİNE KREM FİYATI 2023

Bu kremin güncel fiyatı 89,62TL’dir.

Yasemin.com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... Kullandıktan sonra mutlaka yorum yapın! 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 6

Ozlem 10 ay önce

Thiocilline kremi kızımın yüzü için kullanabilirim alerji oldu suzunde kızım 7yasinda

Rabia 1 yıl önce

Çok sagukun siz omasaydumınız kıdemi çöpe atıcaltım

Toplam 4 beğeni

Gulnaz 1 yıl önce

4 aylık bebeğim var gozi sari intahb olmuș kullanabilir mıyız bu melhamdan

Toplam 4 beğeni

zehra 1 yıl önce

Bir ilaçtır ve ilaçlar hakkında yalnızca eczacılardan ve hekimlerden bilgi alınabilir.

Toplam 5 beğeni

asude 1 yıl önce

kaplumbağamın gözüne sürmüştük gözünü açamıyordu sanırım doktor yönlendirmesiyle sahibi almışı biraz bakmak için ama kaplumbağam gelince bize tekrar 1 2 hafta gözlerini yumdu acaba ilaç yüzünden olabilirmi?

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun