Son zamanların en çok konuşulan bakım ürünü olan saç sirkesi, saçların canlılığı ve parlaklığını geri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Şimdilerde satış rekorları kıran saç sirkesini birbirinden farklı markalar piyasaya sürdü. Peki Saç sirkesinin kullanımı nasıldır?

Cansız ve mat görünümlü saçların, eski sağlığına geri kavuşmasına ayrıca saç derisini yağ ve kirden arındırmaya yardımcı olan saç sirkesi adeta satış rekoru kırıyor. Cansız ve mat görünümlü saçların, eski sağlığına geri kavuşmasında büyük etkisi bulunan saç sirkelerinin çıkış noktası da aslında evlerimizde kullandığımız doğal fermente sirkeler oluşturuyor. Üzüm sirkesi ya da elma sirkesi fark etmeksizin evlerimizde kullandığımız bu sirkelerin de saça iyi geldiği biliniyor. Özellikle saç derisini yağ ve kirden arındırması, yağlı saç derisine sahip olanlar için harika bir içerik olarak görülüyor. 

İLİŞKİLİ HABERSirkenin cilde ve saça faydaları nelerdir? Sirke cilde nasıl uygulanır? İbrahim Saraçoğlu'ndan

PEKİ SAÇ SİRKESİNİN BİLİNMEYEN FAYDALARI NELER?

  • Saç derisindeki ölü hücrelerin temizlenmesini sağlar. Bu sayede kuruluk sebebiyle oluşan kepekler önlenmiş olur.
  • Saçlarda görülen mat ve donuk görünümün kaybolmasına ve saçların hem nem hem de parlaklık kazanmasına yardımcı olur.
  • Potasyum bakımından zengin olan sirke, saçların sağlıkla uzamasına yardımcı olur.
  • Sirke, saç foliküllerinin ihtiyacını karşıladığı için dökülmeleri azaltır.
  • Saç derisini yağdan ve kirden arındırır. Ayrıca bu sebeplerden oluşan kaşıntıyı da yok eder.
  • Saç kırıklarını onarmaya yardımcı olur.
  • Saçlarınızın yumuşamasını sağlar.

EYÜP SABRİ TUNCER FRAMBUAZLI SİRKE & SAÇ TONİĞİ:

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği özel formülü ve güçlü performansı sayesinde geleneksel saç kremlerinden çok daha etkili bir şekilde saçlarınızın elektriklenmesini engeller ve yumuşamasına yardımcı olur.

Tüm saç tiplerinde güvenle kullanabileceğiniz Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, işlem görmekten yıpranan ve karışmış saçları kolaylıkla açar ve düzeltir. Boyalı ve boyasız saçların gözle görülür bir şekilde kabarmasını ve elektriklenmesini önler. Bir yandan saçlarınızın bakımını sağlarken, diğer yandan saçlarınızı yumuşak ve sağlıklı tutmaya da yardımcı olur.

Frambuazlı Sirke & Saç Toniği 500 ml

Canlı ve ferahlatıcı bir etkiye sahip olan Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, içeriğindeki D- Panthenol besleyici ve nemlendirici özelliği ile saç telinizde koruyucu bir tabaka oluşturur. Özel aktifler ve sirke sayesinde ağırlık yapmadan ışıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar.

Temiz ve ıslak saça masaj yaparak uygulayacağınız Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, saçlarınızda kalıntı bırakmadan su ile kolayca arınarak durulanır. Saç derisinde oluşan kepeklenmeyi büyük ölçüde azalttığı yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, vitamin C bakımından zengin ve canlandırıcı özelliğe sahip ahududu özü ile saçlarınızın uzamasına yardımcı olurken saçlarınızda mis gibi bir koku ve tazelenmiş bir his bırakır.

İLİŞKİLİ HABERSirkeli su ile yıkanmak ne işe yarar? Sirkeli su ile nasıl banyo yapılır?

SAÇ SİRKESİ NASIL KULLANILIR?

Saç sirkesi ürünlerini her banyoda kullanabilirsiniz. Genel kullanım önerisi ise en son durulama suyu aşamasında saç sirkesini kullanmak. Saçınızı şampuanladıktan sonra saç sirkesi ve saç toniğini eşit olarak uygulayın. Saçınıza masaj yapıp, 1 - 2 dakika bekletin. Ardında saçınızı durulayın.

İLİŞKİLİ HABER

Vücutta toksin biriktiğini gösteren belirtiler nelerdir? Toksin atan besinler...

İLİŞKİLİ HABER

Kilo kaybı neden kalıcı olmuyor?Kalıcı kilo vermenin 5 önemli kuralı!1 ayda kaç kilo verilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

2022'nin en iyi bebek güneş kremleri! Bebekler için güneş kremi kaç faktör olmalı?

BİR YORUM YAPIN 1

Ben 1 hafta önce

Eyüp Sabri Tuncer'den reklam ücreti alarak bu haberi yaptığınızı düşünüyorum.

Toplam 2 beğeni