2024'ün trend saç modelleri neler? 2024'ün en iyi saç modelleri

Her yeni yıl, saç modasında yeni trendler ve yenilerle tüm kadınları heyecanlandırıyor. 2024 yılında küllü kahve tonları, bakır kırmızıları, grimsi siyahlar göze çarpan detaylar arasında. Geçtiğimiz yıllarda trend olan kahkül ve kat kat kesimleri de bu yıl çok sık göreceğiz. 2024'ün en iyi 10 saç modelini açıklıyoruz.

Her mevsim veya yıl, farklı saç modelleri ve renkleri öne çıkabilir. Ancak saç modası kişisel tercihlere ve yüz şekline göre değişebilir. En önemli şey, kendinize ve stilinize en uygun olanı seçmektir. 2024’ün saç trendleri de belli oldu. Yeni sezon saç modasında kahve tonlarının rüzgârı eserken, doğal olduğu düşünülen her saç renginde aslında boyanın hakimiyeti gözler önüne serilecek. 2024  saç modelleri sizi daha genç ve dinamik gösterebilir. İşte yılın saç kesim trendleri...

 İşte yılın saç kesim trendleri...

İşte yılın saç kesim trendleri...

  • KISA KATLI SAÇ KESİMİ:

Katlı saç modelleri 2024-2025 yılları arasında en çok tercih edilecek modeller arasında yer alacak. Hacimli bir görünüm yaratan kısa bob kesimleri, çene hizasında biten kesimler, arkada kısa kesimlerin olduğu pixie kesimler ve dalgalı saçlar için uygulanan kısa kesimler trendler arasında olacaktır.

  • WOLF CUT SAÇ KESİMİ:

WOLF CUT SAÇ

WOLF CUT SAÇ

Son dönemlerde popülerleşen bir saç kesimi tarzıdır. Bu kesim, saçın rastgele, hafifçe dağınık ve doğal bir görünüme sahip olmasını hedefler. Wolf cut saç modellerini genellikle rüyaları andıran bir hava ve vahşi bir görünüm yaratmak amacıyla tercih edilir.

  • CURTAİN BANGS SAÇ KESİMİ:

Perde kahkül son dönemlerde popüler bir saç kesimi tarzıdır. Bu kesim yüz çevresini yumuşatmak ve saçlara doğal bir çerçeve oluşturmak amacıyla kullanılır. Curtain bangs özellikle uzun saçlı kişiler için ideal bir seçenektir.

YILIN SAÇ RENGİ BAKIR KIRMIZI!

2025’te cesur bir kırmızı yerine şeftali tonlarında bakır rengine daha çok aşık olacağız. Bakır saç rengi 2024 yılında da kesinlikle çok popüler olacak.

BAKIR KIRMIZI SAÇ

BAKIR KIRMIZI SAÇ

Dolayısıyla, en azından bu kategoride eğilim daha yumuşak bir yönde ilerliyor. Şeftali alt tonunu sevmiyorsanız, turuncu parlayan hafif bir bakır da tercih edebilirsiniz. Bu tamamen size ve cilt tonunuza bağlıdır.

2024 YILI İÇİN EN İYİ 5 SAÇ MODELİ:

Akciğer kanseri riski için basit parmak testi: Schamroth Testi nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Akciğer kanseri riski için basit parmak testi: Schamroth Testi nasıl yapılır?
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0