Mazhar Alanson Cem Yılmaz'a seslenişte bulundu: Cem neredesin!

10 Nisan 2020, 10:28
Mazhar Alanson Cem Yılmaz'a seslenişte bulundu: Cem neredesin!

Mazhar Alanson karantina dönemi boyunca sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında. Alanson, Cem Yılmaz'a seslenen bir paylaşımıyla dikkat çekti.

Şarkıcı Mazhar Alanson, yakın arkadaşı Cem Yılmaz'a seslendi, "Gülmeye ihtiyacımız var, neredesin Cem?" notuyla takipçilerinin dikkatini çeken bir paylaşımda bulundu.

Mazhar Alanson paylaşımları

KORONA BULAŞACAKSA EŞİMDEN BULAŞSIN!

Koronavirüs nedeniyle ev karantinasında bulunan ünlü isimler bu süreçte bol bol sosyal medyadan paylaşım yapıyor. Mazhar Alanson da eşi Biricik Suden'le çekilen bir karesini paylaştı. Bir takipçinin "Sosyal mesafeyi koruyun, size bir şey olmasın" demesi üzerine Alanson'dan takipçisine jet bir yanıt geldi.

Mazhar Alanson haberleri

Alanson takipçisine,"Daha neler! Biricik, Allah korusun corona olsa ben ona gene sarılırım. Geçecekse ondan geçsin!" yanıtını verdi.

MAZHAR ALANSON OĞLUNU EVLENDİRDİ!

Ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, 1972’de evlenip 2002’de boşandığı eski eşi Hale Alanson’dan dünyaya gelen oğlu Hilmi Alanson'u, Kübra Çiçek ile evlendirdi. Düğün Zincirlikuyu Raffles Otel’de yapıldı. Mazhar Alanson'un MFÖ müzik grubunda yer alan meslektaşı Özkan Uğur da davetliler arasındaydı. Alanson düğüne ait bir kareyi instagram hesabından paylaşarak duygularına tercüman olacak bir not ilave etmeyi de ihmal etmedi.

Mazhar Alanson

"Allah mesut etsin oğlumuz Hilmi ve gelinimiz Kübra, Özkan, Eda Alanson ve bendeniz."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • bruksel 9 ay önce Şikayet Et
    nerde olacak, kaz daglarinda hainlerledir, ne zaman hayrin yanindalar ki!
    Cevapla