Lady Gaga koronavirüs süreci için "Aynı Gemideyiz" diyenlere tepki koydu!

10 Nisan 2020, 11:06
Lady Gaga koronavirüs süreci için "Aynı Gemideyiz" diyenlere tepki koydu!

Son zamanlarda yaşanan koronavirüs salgınıyla mücadele için bağış yapan ünlüler arasında yer alan Lady Gaga, bu süreçte "Hepimiz Aynı Gemizdeyiz" görüşünü samimi bulmadığını açıkladı.

Global Citizen ile birlikte 35 milyon dolarlık bağış kampanyasına imza atan ünlü şarkıcı Lady Gaga, "Aynı Gemideyiz" şeklinde kurulan kelimelere tepki koydu. Sahtekarca kurulmuş bir kelime olduğunu savunan Gaga şu sözlerle kendini ifade etti: "Evet, birliktelik duygusu çok hoş. Yalnız, şu an eziyet gören, çocuğu olan, işini kaybetmiş bir kadının verdiği mücadele ile benimki aynı değil. Aynı gemide olmak o yüzden yanıltıcı bir ifade."

Lady Gaga aynı gemideyiz sözü sahtekarca açıklamasında bulundu

Ayrıca Gaga bağış adına vereceği konser ile alakalı,"18 Nisan'daki bağış konseriyle asil yapmaya çalıştığım, aynı mücadeleyi vermediğim o kadını onurlandırmak. Ona kendi savaşında yardım edebilmek. Çünkü buna gücüm var" şeklinde konuştu.

Lady Gaga haberleri

GAGA YENİDEN BEYAZPERDEYE DÖNMEYE HAZIRLANIYOR!

Yönetmen koltuğuna ünlü oyuncu Bradley Cooper'ın oturduğu Bir Yıldız Doğuyor müzikal filminde başrol oynayan şarkıcı Lady Gaga, En iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Yeniden beyazperdeye dönmeye hazırlanan Gaga, Ridley Scott’ın üstleneceği filmde Patrizia Reggiani’yi canlandıracak.

Lady Gaga

Gaga, Gucci ailesinin hayatına odaklanacak uyarlama bir filmin başrolünde oynayacak.

Lady Gaga haberleri

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, kendi kozmetik markası Haus Laboratories için Santa Monica’daki Barker Hangarı’nda tanıtım partisini organize etti. 

Lady Gaga son dakika

Şarkıcı ve oyuncudan sonra son olarak girişimci sıfatını kazanan 33 yaşındaki Lady Gaga, “Haus Party” adını verdiği organizasyona, üç farklı kıyafet giyerek katılım gerçekleştirdi.

Lady Gaga

Gaga,“Ben burada her zamankinden daha cesur biri olarak duruyorum. Engellerin üstesinden geliyorum. Ruhsal sağlık sorunlarımla mücadele ediyorum. Ve sonunda, tüm dünyaya gerçekte yapmak istediğim, inandığım şeyi gösteriyorum. Kendime rağmen kendimi dışarıdan bakarak sevmeyi öğrendim. Kalbimdeki gökkuşağını bulmam, makyajın ve özellikle de renklerin gücünden geçti” şeklinde açıklama yaptı.

KAYNAK : İHA

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • hikmet 9 ay önce Şikayet Et
    cak cagin boyu boy 1,5m
    Cevapla