Drake'in evleneceği kadına özel tasarladığı çanta koleksiyonu ortaya çıktı!

10 Nisan 2020, 10:50
Drake'in evleneceği kadına özel tasarladığı çanta koleksiyonu ortaya çıktı!

Drake bir röportajında evleneceği kadına lüks bir çanta hediye etmek istediğini açıklamıştı. Kanadalı şarkıcı, mimarlık dergisi Architectural Digest'e Toronto'daki evinin kapılarını açınca yıllardır merak edilen koleksiyonu gözler önüne serildi.

Drake bir röportajında evleneceği kadın için lüks çanta koleksiyonu hazırladığını açıklamıştı. Çanta koleksiyonları yıllardır merak konusu olmuştu. AD dergisine evinin kapısını açan Drake'ın sözüne ettiği koleksiyon objektiflere takıldı. İşte, o lüks çanta koleksiyonundan küçük bir ayrıntı...

Drake çanta koleksiyonu ortaya çıktı

Evin giyinme odasına ait fotoğrafta, aynanın yansımasında görülen raflar tamamen lüks çantalarla dolu. Tamamı Hermes Birkin olan çantaların en ucuzunun fiyatı 40 bin dolardan başlıyor. Fotoğraflarda görülen çantaların en pahalısı ise Hermes'in Himalaya Birkin modeli. Bu modelin açık artırma fiyatı 382 bin dolar.

Drake evinin kapılarını açtı

DRAKE'IN PARA SAVURDUĞU KOLYE SOSYAL MEDYADA TEPKİ ALDI!

Son zamanlarda Hollywood'ta pek çok ünlünün Avustralya'daki yangına destek amaçlı bağış yapması, sosyal medyanın en çok konuşulan haberleri arasında. Ünlü rap yıldızı Drake ise yaptığı gereksiz harcamalarıyla olumsuz tepkileri üzerine çekmekten kurtulmuyor.

Drake haberleri

Geçenlerde Drake'in doğum gününe özel tasarlattığı kalp şeklindeki elmas taşlı kolyesine,1 milyon dolar verdiği öğrenildi. Gereksiz pahalı olan bu kolyeyi, parmağına taktığı 22 karatlık, 500 bin dolar değerindeki yüzüğüne uyum sağlamak için aldığı anlaşıldı. Özel kolyenin yapımının yeni ay sürdüğü öğrenildi.

Drake'in kolyesi sosyal medyada tepki topladı

DİZİSİ YAYINDAN KALKINCA KOLLARI SIVADI!

Kanadalı ünlü rapçi Drake, beğenerek izlediği Top Boy dizisinin yayından kaldırılmasına tepki olarak kolları sıvadı. Dizinin yapımcılığını üstlenen Drake ile İngiliz suç dizisi Top Boy'un yeni sezonu Netflix'te izleyiciyle buluşacak. Drake'in 2017'de Top Boy dizisinin yapımcılığını ele aldığı açıklaması üzerine dizinin orijinal kadrosu bir araya toplandı. Dizi bu hafta seyirciyle buluşacak.

Drake

Top Boy dizisi,İngiltere'nin başkenti Londra'nın Hackney mahallesinde geçen, bir yanda uyuşturucu ticaretinin ve suç oranının yüksek olduğu bir yanda yoksulluğun görüldüğü bir ortamda gençlerin verdiği yaşam mücadelesini anlatıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar