İmaj değişikliğine giden oyuncu Serkan Çayoğlu, TRT 1 ekranlarından yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisiyle izleyiciye 'merhaba' diyecek.

TRT 1'in yeni ve iddialı yapımı Bir Zamanlar Kıbrıs, kadrosuna ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu'nu dahil etti. Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesini konu alan dizi, Kıbrıs'ta çekiliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini özellikle gençler tarafından sıkı takip edilen Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın'ın paylaştığı Yeni Hayat dizisi, istenilen başarıyı gösteremeyince hayranlarına erken veda etmek zorunda kalmıştı.Yeni Hayat dizisinin zorunlu final yapmasının ardından herhangi bir proje ile öne çıkmayan oyuncu Serkan Çayoğlu'nun yer alacağı yeni proje ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Çayoğlu'nun TRT için çekilecek Kıbrıs isimli diziyle ekranlara dönmesi bekleniyor.

ANKARALI KARAKTERİNİ CANLANDIRICAK

Rauf Denktaş'a yer verilecek dizide Serkan Çayoğlu, Türkiye'den adaya gizli görevle gelen Ankaralı karakterini canlandıracak. Yapımını TMC Film'in üstlendiği Bir Zamanlar Kıbrıs'ın, yönetmen koltuğunda ise Hakan İnan oturuyor.

İLİŞKİLİ HABER

Teröristlerden temizlenen Munzur Dağları'nda moda çekimi!

İLİŞKİLİ HABER

Rober Hatemo zor durumda! 'Ya yazlığım ya arsam gidecek'

İLİŞKİLİ HABER

Enes Batur takipçisinin kız isteme törenine katıldı

İLİŞKİLİ HABER

Bir rezalet daha: Süt ve dönerden sonra ekmek...

BİR YORUM YAPIN 0