Ünlü şarkıcı Rober Hatemo bir önceki gün Nişantaşı City'den çıkarken görüntülendi.

Nişantaşı'nda görüntülenen şarkıcı Rober Hatemo gazetecilere iş tedavisi için Nişantaşı'na geldiğini ve aylar sonra evinden çıktığını söyledi. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Rober Hatemo, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik anlamda zor günler geçirdiğini açıkladı.

46 yaşındaki şarkıcı, "Ne olacak bilmiyorum. Fıttırmak üzereyim. Bazen de aklımı kaçıracak gibi oluyorum. Spor yaparak kendimi rahatlatıyorum" dedi.

Rober Hatemo, "Yaklaşık bir senedir şarkım var, pandemiden dolayı çıkaramıyorum. Şarkı çıkarsam ne olacak? Yakında böyle giderse evi, arabayı da yiyeceğim" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı, "Yatırımınız var mı?" sorusuna, "Çok ayıp aslında. Bir yazlığım var, bir arsam var. Böyle devam ederse ikisinden biri gidecek" cevabını verdi.

Nişantaşı'nda gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlık yaşadığını dile getiren Hatemo, "İki yıl aradan sonra Nişantaşı'na geldim. Gördüğüm kalabalık karşısında şok geçiriyorum. Çok ayıp ya! Uzun bir aradan sonra evden mecburen çıkmak zorunda kaldım. Kalabalık yüzünden yolumu şaşırdım resmen" şeklinde konuştu.

 

İLİŞKİLİ HABER

Emrah’ın oğlu Tayfun Engin Çolak: Bakamıyorum çünkü beni engelledi

İLİŞKİLİ HABER

Serkan Çayoğlu, Bir Zamanlar Kıbrıs ile ekranlara dönüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Vedat Milor sosyal medyayı ikiye böldü: Tarhana mı mercimek mi?

İLİŞKİLİ HABER

Teröristlerden temizlenen Munzur Dağları'nda moda çekimi!

İLİŞKİLİ HABER

Enes Batur takipçisinin kız isteme törenine katıldı

İLİŞKİLİ HABER

Bir rezalet daha: Süt ve dönerden sonra ekmek...

BİR YORUM YAPIN 0