Müjde Ar Bodrum Belediye Başkanı ile davalık oldu!

02 Ağustos 2020, 10:51
Müjde Ar Bodrum Belediye Başkanı ile davalık oldu!

Aylardır Bodrum'da yaşanan ses kirliliğinden rahatsız olup ve şikayette bulunan Müjde Ar, gereğinin yapılmadığı için Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve ses kirliliğine neden olduğu iddia edilen işletmeyi dava etti.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Müjde Ar, evinin yakınlarında bulunan bir işletmenin aşırı gürültü yaptıkları gerekçesiyle Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a mektup yazdı. Ancak Ar, Belediye Başkan'ın herhangi bir işlem yapmadığını iddia ederek hem işletme hem de başkan hakkında dava açtı. Ayrıca Yeşilçam yıldızı Müjde Ar açık bir dilekçe de Belediye'ye gönderdiği ortaya çıktı. İşte o dilekçenin içeriği:

“Yasaların tarafınıza emrettiği görevleri yerine getirmez ve mevcut hukuksuzluğun devam etmesine göz yumarsanız, ilgili işletmeye usulsüz bir biçimde canlı müzik ruhsatı verirseniz çevre sakinleri olarak, sadece adı geçen kanunsuz işletmenin karşısında olmayacağız, hukuk yoluyla sizin ve belediyenizin de karşısında olacağız.”

İŞLETME SAHİPLERİ DE SESSİZ KALMADI ONLARDA DAVA AÇTI!

Yeşilçam yıldızlarından Müjde Ar'ı ters köşe eden dava açıldı. Yıllardır Bodrum'daki evinin yakınında bulunan otelden rahatsız olan Müjde Ar'a yetkililer tarafında manipüle ettiğine dair dava açıldı.

müjde ara dava şoku

Yetkililer açtıkları davanın nedenini "Tüm yasal izinlerimizin tam olmasına rağmen bizleri uzun zamandır şahsen ve aracılarla rahatsız ediyor. Emekli sanatçımız, haksız taleplerine karşılık bulamayınca bu defa resmi makamları ve medyayı manipüle ederek işletmemize zarar verme yolunu seçti" sözleriyle açıkladı.

KÖPEĞİ KAÇIRILAN OYUNCU YILDIZ ASYALI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Aga 1 hafta önce Şikayet Et
  O belediye başkanını siz seçmediniz mi? Üstelik kocanda iyi bir chp li iken.
  Cevapla
 • aspnetturkiye.com 1 hafta önce Şikayet Et
  rahatsızmı olmuş hanimefendi ..benc eormana gitsin cadır kursun kimse rahatsız etmez
  Cevapla
 • Ne kadar mühim!!! 1 hafta önce Şikayet Et
  Haber değeri yok hem de hiç yok...
  Cevapla
 • Reiz 1 hafta önce Şikayet Et
  Hakli misin ....haklısın ama sen ve senin gibiler bir zamanlar kimleri rahatsız ettiniz be.. Birde onları hatırlarsanız....
  Cevapla
 • Neco 1 hafta önce Şikayet Et
  her şey güzel olacak
  Cevapla